Mitmesugust

Tervendaja Rein Ahven ehitas hoovi peale püramiidi: toit seisab kauem värske, inimene ise ka 

Greta Kaupmees, 20. aprill 2018 09:16
Foto: Daisy Lappard

Tallinna lähistel Haabneemes kõrgub ühe eramu koduõuel kolmnurkne majake. See on tervendaja Reinu energia- ja ravipüramiid. Rein ja tema abikaasa Reet on elav tõestus väitele, et parim ravi maailmas on armastus.

Rein Ahven (65) tegeleb tervendamisega juba 28 aastat. «Ise hakanud ja õppinud,» ütleb mees muiates. Tema võimed ilmnesid täiesti juhuslikult siis, kui abikaasa Reet pärast peapõrutust enam peavalust lahti ei saanud. Rein vaatas kõrvalt, kuidas naine valude käes kannatas, ja mõtles, et nii ei saa elu enam jätkuda. «Mul ei olnudki muud võimalust. Ütlesin Reedale: istu siia, ma teen su terveks,» meenutab tervendaja. Neli järgmist päeva hoidis Rein iga natukese aja tagant käsi naise pea kohal, vahel veerand, vahel pool tundi. Peavalu kadus.

Sealtpeale hakkasidki Reinu ja Reeta huvitama kõikvõimalikud bioenergiaga ravimise võtted ja nad otsustasid minna Intuitiivteaduste Kooli. Seal kuulasid nad, mida rääkis Felix Jalakas, Gunnar Aarma ja teised tuntud teadmamehed. Kuulasid ja õppisid, kuni ükskord saabus aeg, mil inimesed hakkasid abisaamiseks Reinu ja Reeda enda poole pöörduma.

Samal teemal

04.07.2019
RIIGIKONTROLLI AUDIT: toiduanalüüside puudulikkus on ehmatav

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee