Ilu ja mood

VAATA JA VALI: viis trendikat juukselõikust kevad-suviseks hooajaks (4)

Toimetas Katrin Rohtla, 4. aprill 2018 13:09
Foto: Renew Collection, Icono Academy
Hiljuti Eestis Goldwelli uusimaid soengutrende esitlenud rahvusvaheline tippstilist ja Goldwelli viimase trendikollektsiooni ColorZoom18 üks autoritest toob välja viis juukselõikust, mis sobivad hästi tänavusse kevad-suvisesse hooaega.

Vaata, kas sina leiad Sascha Haseloffi soovituste seast midagi sobivat!

Foto: Renew Collection, Icono Academy

Aastakümneid tagasi juuksemoe vallutanud ja sestsaadik moes püsinud bob-lõikus kuulub trendikamate lõikuste hulka ka tänavusel kevad-suvisel hooajal. Ebaühtlaselt lõigatud juuksed ja erineva pikkusega juukseotsad toovad esile soengu kerge ja mängleva tekstuuri. Värskust saab soengule lisada värvidega – näiteks kombineerida blondi värvitooni heleroosa ja pastelse kollasega. 

Foto: Renew Collection, Icono Academy

Kergelt muinasjutulised, haldajalikud soengud on sel hooajal juuksemoes kuum trend. Juuste salkhaaval lõikamine annab soengule rohke tekstuuri ning mikrotukk ja tugev murtud joon muudavad selle eriliselt mõjusaks. Pehme, haldjaliku lõpptulemuse annavad soengule pastelsed värvid. Julgematel tasub katsetada pastelset piparmündirohelist, mis on selle kevad-suvise hooaja üks suurimatest hittidest.

Foto: Renew Collection, Icono Academy

Üks tõeliselt kaasaege, ent šikk lühike soeng, mis sobib hästi modernset stiili armastavale naisele. Toob esile nii lõikuse vormi kui tekstuuri. Sujuvad üleminekud lühemaks lõigatud juukseosadelt pikematele annavad soengule mõnusa pehmuse ning spetsiaalne värvimistehnika erilise 3D-efekti. 

Foto: Renew Collection, Icono Academy

Pea kuju ja nina järgiv lõikus rõhutab kandja naiselikkust. See pixie-lõikusest inspireeritud soeng kuulub vaieldamatult 2018. aasta kuumimate soengutrendide hulka. Keskelt lahku kammitud, muudest juustest pikemad juuksed otsmikul toovad esile juuste värvitooni. Lisades looduslähedastesse värvidesse näiteks veidi pastelset roosat ja kuldset, saab soeng erilise päikesevalguse efekti.

Foto: Renew Collection, Icono Academy

Soeng, mis on lõigatud pikkade juuste loomulikku langemist järgides. Lõikus toob esile pikkade juuste loomuliku ilu, tekstuuri ja värvid ning lisab neisse elavust. Pastelne aprikoos koos heleda vasekarva tooni ja heledamaks värvitud juukseotsetega loob mõnusa kevad-suvise üldmulje.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee