Mitmesugust

"Naabrist parem" paar lahutas mullu oma kaheksa aastat kestnud abielu 

Helle Rudi, 28. märts 2018 16:29
Foto: Kalev Lilleorg

Ardo ja Siret Saaremaalt lahutasid mullu oma kaheksa aastat kestnud abielu. Nüüd hakkavad nad televaatajate silme all pealinna kodu ehitama. Kuhu see kõik välja viib, näeb peagi alustavas saatesarjas «Naabrist parem».

Saaremaa Lihatööstuses juhiabina töötav Siret (35) sattus saatesse enese teadmata, sest eksabikaasa pani tema nime ankeedile kirja salaja. Siiski ei tulnud produtsentide kõne nagu välk selgest taevast, sest Ardo (39) oli veidi varem uurinud möödaminnes korteri ehitamise kohta. «Ta küsis, millise korteri ma teeksin, kui mul võimalus oleks,» muigab naine. Sellele küsimusele pidid vastama kõik saatesse kandideerijad ja Ardo kontrollis oma vastuse täpsust. Ankeedi saatis mees ära aga oma tütre Hedy (17) pärast, kes käib Tallinnas gümnaasiumis ja elab praegu üüritoas. Siret nõustus osalema, sest siiani on mõlemad Tallinnas käies pidanud sõprade diivanitel magama. «Tüütu oli pidevalt küsida, kas sinu juures saab ööbida,» selgitab Ardo.

Küsimuse peale, miks paar lahutas, hakkavad mõlemad naerma. Nad on sellele küll korduvalt vastanud, ometi hästi harjutatud selgitust siit ei tule. Siret põhjendab lahutust juba ammu alanud lahkukasvamisega. Ardo tunnistab, et viimase kirstunaela lõi suhtesse tema tervis, mis pärast borrelioosi haigestumist kõvasti halvenes. Mees kirjeldab, et see lööb terve maailma sassi – kaob füüsiline jõud ja ka mõtted ei liigu enam loogilist rada pidi. «See on närvisüsteemihaigus ja midagi see minus kindlasti muutis,» lausub ta mõtlikult. Esmasest diagnoosist on möödas kaks aastat, aga mehe jõud ei ole siiani täielikult taastunud. «Eks see annab endast ikka märku, kuid nüüd on minu üks missioon sellest haigusest rääkida,» kinnitab Ardo. Mees toob välja, et kroonilise borrelioosi diagnoos puudub ja see paneb inimesed, kellel haigus endast ikka ja jälle märku annab, tööturul raskesse olukorda.

Samal teemal

25.04.2018
"Naabrist paremas" saatetiimi teiste soosimises süüdistanud Karel ja Renate jätkavad saates: lahkumine oleks tähendanud alla andmist
25.04.2018
TELESKANDAAL: „Naabrist parema“ Karel süüdistab võttemeeskonda konkurendipaari soosimises
18.04.2018
„Naabrist parem“ täna: liigsed punased rosetid ohustavad ühe perekonna saatesse jäämist
11.04.2018
TV3 VIDEO | „Naabrist parem“ täna: vannitubade ehitus paneb kannatuse tugevalt proovile!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee