Ilu ja mood

TFW | Diana Denissova moekollektsioon on saanud inspiratsiooni maagilistest sündmustest Eestis (1)

Anu Saagim, 22. märts 2018 09:00
TALLINN FASHION WEEK 11 MEOETENDUSED NUKUTEATRIS, DIANA DENISSOVA , kollektsioon Päikesekiir kargel sügispäevalFoto: TEET MALSROOS
Moelooja Diana Denissova kollektsioon on saanud inspiratsiooni Euroopa ühtsusest, vabariigi sajandast aastapäevast, kaunitest linnadest ja maalikunsti maagiast.

Diana Denissova: "Kevadisel Tallinn Fashion Week`il on minu kollektsioonil kolm peamist inspiratsiooniallikat: Eesti saja-aastase ajaloo üks eredamaid sündmusi – Euroopa Liidu liikmesriikide ritta astumine, meie pealinn Tallinn, mida peetakse õigusega koos Pariisi ja Veneetsiaga üheks ilusamaks Euroopa linnaks, ning Moldaavia juurtega eesti kunstniku Vladimir Batšu tööd. Tema töid läbib päike, neil on võimas energia ning neist kumab positiivsust ja õnne. Ta maalib ainult natuurist. Tallinn ja Vladimir Batšu – valgusküllane ja rõõmsameelne linn."

Diana Denissova uus kollektsioon on omamoodi eksperiment: eredad ja päikeselised Vladimir Batšu maalid on kantud kangale ning sellest ainulaadsest kangast on loodud kollektsiooni põhiosa. Ühevärvilised kleidid on efektsetele riietus-maalidele omamoodi raamiks. Selle kollektsiooni jaoks valiti Tallinna, Veneetsia ja Pariisi maalilised vaated.

Diana Denissova kollektsioonis peegelduvad eredad värvid, nahk, plisseering, läbipaistvus ja naiselikkus – aktuaalsed kaasaegse moe trendid. Nagu kunstniku loomingus, peegeldub ka disaineri loomingus valgus ja rõõm, luues päikeselise muinasjutu ilme.

Diana Denissova moekollektsioon on saanud inspiratsiooni maagilistest sündmustest Eestis

Samal teemal

23.03.2018
ERKI Moeshowle kandideerimise lõpptähtaeg läheneb!
23.03.2018
TFW | ÕL VIDEO: Aldo Järvsoo tuli välja pulmakleitidest koosneva kollektsiooniga
23.03.2018
TFW | ÕL VIDEO: Montoni uue kollektsiooni märksõnaks on positiivne konflikt
23.03.2018
TFW | ÕL VIDEO: Mammu Couture on leidnud oma temperamentsema poole

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee