Ilu ja mood

TFW juba 22.-24. märtsil Kultuurikatlas

TFW | River Island`i kollektsioon on tulvil üleelusuurust ja lustlikku kitši (5)

Anu Saagim, 22. märts 2018 12:30
Moebränd River Island on pjedestaalile tõstnud tänavakultuuri ja etnilise päritoluFoto: River Island
River Islandi kevadsuvine kollektsioon on tulvil 1980. aastate graafikat, üleelusuurust ja lustlikku kitši.

River Islandi`i unikaalseid ja vimkaga trende näed tänavusel Tallinn Fashion Week`il. Selles leidub valikuid igaks situatsiooniks ja iga ese kannab River Islandile omast käekirja. Samuti on esikohale seatud tänavakultuur ja etniline päritolu. Motoks: label`id pole inimeste, vaid riiete jaoks. 

Tallinn Fashion Week Tallinna Kultuurikatlas

Sel aastal tervitab Eesti rõivadisain moesõpru Kultuurikatlas ning pakub kevadist inspiratsioonilaengut juba 22.-24. märtsil, mil toimub neljateistkümnes Tallinn Fashion Week. Värskete trendituulte saatel jõuab publiku ette külluslik moeassortii, mis toob lavale tunnustatud rõivadisainerid ja tuntud moebrändid.

River Island kevadkollektsioon

Kevadise moenädala avaetendusel astub lavale Tallinn Fashion Weeki esitleja River Island, kes on ühtaegu nii rahvusvaheliselt edukas trendisuunaja kui ka kohaliku moeskeene ja disainerite toetaja. Tuntud stilisti Johanna Eenma stiliseeritud show eesmärgiks on pakkuda põnevaid inspiratsiooniampse neile, kes armastavad kodumaist rõivaloomet tänavamoega kombineerida, väärtustades samal ajal nii rahvusvahelisi trende kui ka Eesti moedisaini isikupära.


Tallinn Fashion Weeki programm:

Neljapäev 22.03
18.00 River Island, Triinu Pungits
19.30 Beatrice, Diana Arno
21.00 Tallinn Design House, Amanjeda Sport Couture

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee