Mitmesugust

Evelin Ilves ja Siim abielluda ei kavatse: tahame lihtsalt, et koos oleks tore 

Kristel Trell, 31. jaanuar 2018 07:48
Foto: Kalev Lilleorg
Evelin Ilves on alustanud uut elu. Kaasa Siim Rikkeriga kolisid nad kokku «koopasse», nagu ta oma uut vanalinnakodu kutsub, ja sammhaaval loodab naine liikuda lähemale suurele unistusele: ükskord lõplikult Hiiumaale kolida.

Evelini (49) kodu Tallinna vanalinna talvises hoovi­sopis pakub külalisele era­kordselt romantilist vaate­pilti: lumekoeraks kehastunud ­stabyhoun Schubert üritab kogu hingest aina kiiremini langevaid valgeid helbeid lõugade vahele püüda, ­loojanguhämarusse vajuvat akent valgustavate haldjatulede ­raamistuses joonistub välja perenaise siluett ­rustikaalse moega söögilaua
ääres.

Meie eelviimane kohtumine jääb samuti päikeseloojangusse. Suvise presidendi vastuvõtu veiniklaasides lahtusid säravad vahuveinimullid ja naeratava Evelini kollakasrohelist kleiti palistanud hilissuvine päike libises tasapisi Kadrioru puude taha. «Eks päike loojuski. Mitmes mõttes,» nendib naine.

Palvetamine aitab

See oli eelmises elus, ja kui ta praegu kõnelebki ajakirjaniku palvel möödunust, pole selles kurbust, kahetsust ega valu.

Artikli täismahus lugemiseks:
Telli digiajakiri €/kuu
Oled juba lugeja? Logi sisse

Samal teemal

28.02.2019
Evelin Ilves ja Siim Rikker läksid lahku!
07.01.2018
Evelin Ilves väidab, et tema imeravim päästis president Ilvese
05.01.2018
9 põnevat fakti Siim Rikkerist