Ahistamine kontorisFoto: Arne Trautmann / Panthermedia / Scanpix
Delfi 18. jaanuar 2018 20:56
Delfi Naisteka poole pöördus lugeja, kelle sõnul tegutseb tööandjate seas endiselt pervert, kes otsib omale sekretär-juhiabi asemel noort armukest.

"Olen taas tööturgu uurimas ning mind ehmatas avastus, et tööpakkumiste seast leiab ikka veel kuulutuse, millele reageerisin ka mina noore ja rumalana juba seitse aastat tagasi," kirjutas väidetav ohver, kes ei julge kättemaksu kartuses enda nime avaldada.

"Kui te leiate töökuulutuse, millel ei ole sisu, st mingid erilised oskused pole nõutud ja on öeldud, et läbi vaadatakse vaid pildiga CV-d, siis see peaks olema juba piisavalt kahtlane. Kusjuures, mees otsib omale tüdrukuid mitte ainult ühe ettevõtte alt, vaid mitmete erinevate," hoiatas naine.

Refereeritud artikli täisteksti loe Delfis.

Samal teemal

Kommentaarid  (38)

10. november 2019 20:50
Tulbi tn jah! aastaid tagasi kohtusin selle väga ebaprofessionaalse mehega, kes isegi ei üritanud end tagasi hoida. mitu korda üritasin täpset palganumbrit välja selgitada ning jutt läks igasugu reisidele ja küsimustele, ala et kas sulle kuldne porche meeldiks? meilides oli ka huvitavat infot. ilmselgelt tulin sealt tulema. aga eks osad noored naiivsed või vastupidi just otsivadki sellist elu. igaljuhul kuulutus taas üleval!
19. jaanuar 2018 17:17
mees,kes otsib omale naissoost sekspartnerit,on lehe meelest pervert?kas siis poleks kui meest või eeslit otsiks?
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS