Foto: Pixabay
Stiil.ee 10. jaanuar 2018 19:07
7. detsembril oli Tallinna Kaubamaja lõhnatoas külas David Mallett, kes otse Pariisist koos oma professionaalse tiimiga saabus ning avas üheks päevaks Kaubamajas pop-up salongi, tähistamaks seda, et tema eksklusiivsed juuksehooldustooted on nüüd ka Ilumaailmas saadaval.

Mallett, kelle eksklusiivne salong Pariisis on tõeline juukseparadiis, on juuksuriks staaridele nagu Natalie Portman, Lenny Kravitz ja Carla Bruni ning tema käte all valmivad soengud ka suurtele moemajadele Chanelist ja Givenchyni.

Samal ajal, kui ka Stiil.ee toimetajatel õnnestus David Malletti ja tema professionaalse tiimi juuksuritoolis istuda, uurisime staarjuuksurilt näiteks seda, millist soengut soovitab ta kanda tulevasel jõulupeol, mida oma juustega kindlasti sel peohooajal teha ei tohiks ning sedagi, millised on saabuva kevade hitt-juuksevärvid.

Mida ei tohiks oma juustega sel hooajal kindlasti teha?

“Kanda neid lamedana vastu pead litsutult ja sirgelt! Ja ma vihkan rasvaseid juukseid! Seepärast kasutan palju puudreid oma soengutes, et mulle meeldivad kuivad kiharad – inglijuuste tekstuur, mis liigub tänaval koos sinuga. Mulle ei meeldi pulkjad juuksed.”

Loe teisi nippe-trikke edasi Stiil.ee veebist SIIT!

Foto: Pixabay