Ilu ja mood

ÕL VIDEO | Kryolani brändi konkursi võitja tutvustab, kuidas kasutada meigi tegemisel vetsupaberit ja savi (3)

Meisi Volt, 10. detsember 2017 20:42
Meigikunstnik Liina PihelFoto: Tiina Kõrtsini
Kryolan brändi esindaja Eestis, OÜ Ilu ja Tervis, korraldas sel aastal esmakordselt grimeerijatele ja meigikunstnikele suunatud konkursi nimega "Jakobi Mask". Konkurss kutsuti ellu teatri- ja filminäitleja Peeter Jakobi mälestuseks. Võitja kuulutati välja meeleolukal ilulõunal Linnateatris.

Neljapäeval, 7.detsembril toimus Tallinna Linnateatri väikeses saalis pidulik tänuüritus, mis kulmineerus Kryolan meigi- ja grimmikonkurss „Jakobi Mask“ 2017 võitja väljakuulutamisega. Võitjaks osutus osav meigikunstnik Liina Pihel, kes lisaks karikale ja rahalisele auhinnale sai kingituseks 2018 aasta märtsis reisi Düsseldorfi meigimessile. 

Konkursi „Jakobi Mask“ võitjaks osutus Liina PihelFoto: Peeter Kukk

Konkursi eesmärgiks on väärtustada jumestus- ja grimmikunstnikke, ergutada ning avaldada tunnustust silmapaistva töö eest.

OÜ Ilu ja Tervis, Kryolan brändi esindaja Eestis korraldas sel aastal esmakordselt grimeerijatele ja meigikunstnikele suunatud konkursi nimega “Jakobi Mask”. Foto: Tiina Kõrtsini

Kryolani meigikunstnik, Londonis resideeruv Tara Moghaddam viis ilulõunal külalistele läbi koolituse uutele eriefektidele.

OÜ Ilu ja Tervis, Kryolan brändi esindaja Eestis korraldas sel aastal esmakordselt grimeerijatele ja meigikunstnikele suunatud konkursi nimega “Jakobi Mask”. Foto: Tiina Kõrtsini

Lisaks oli kõigil võimalus kohapeal tutvuda uute Kryolan toodetega, mis lähevad tootmisesse 2017. aasta lõpul ja 2018. aasta alguses. 

Vaata galeriist, mis ilulõunal toimus ning lase end inspireerida meigikunstnikul Liina Pihelil, kes räägib lähemalt, kuidas valmis tema võidutöö ning mida põnevat saab meikimisel veel kasutada. Lisaks avab ta sügistalviseid trendisuundi.

Samal teemal

18.12.2017
FOTOD | Moebränd KÄT avas esinduspoe jõulukollektsiooni esitlusega
16.12.2017
MOESOOVITUS | GLAMUUR JA SÄRA: aastalõpupidudel lase oma edevus valla
10.12.2017
Meghan Markle'i stiilimuutus: Ameerika näitlejannast kuningliku pere liikmeks
09.12.2017
SOE JA GLAMUURNE MOEOST: kasukas, mille valmistamine aitab hoida Eesti loodust tasakaalus

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee