Mitmesugust

Kui hinged saadavad sõnumeid ... 

Naisteleht, 2. november 2017 13:29
Hingedepäeva traditsiooni kuulub küünla süütamine, et lahkunud lähedase hing näeks, kuhu tulla, ja teaks, et on oodatud. Kuidas aga aru saada, et hing sinuga aktiivselt kontakti otsib, räägib esoteerik ja veebilehe Salamaailm autor Kadri Heinmaa.

Öeldakse, et inimese hing on pärast surma maa peal 40 päeva, pärast seda peaks ta liikuma meile tundmatutesse paikadesse. Vahel näib aga, justkui sooviksid lahkunud meiega ühendust saada ja edastavad selle kohta märke. Kuni neid ei esine liiga tihti ja märkidega kaasneb sinu jaoks soe tunne südames, pole vaja muretseda selle pärast, et hing pole edasi liikunud. Paljud usuvad, et esivanemate hingedest saavad meile mingil määral kaitseinglid ja teejuhid. Nende sõnumid on sel juhul rahustavad või juhendavad.

Kui sulle aga tundub, et saadetud märgid on rahutud ja närvilised, tuleks hakata selle põhjust otsima. Nii nagu märgid, võivad ka põhjused olla järelemõtlemisel lausa loogilised. Näiteks võib vanaema toas vilkuv tuli tähendada, et tema asjade hulgas on midagi olulist, mis tuleb sealt üles leida ja õige inimeseni toimetada.

Kui ise selgitust ei leia, tuleb pöörduda juba päris meediumi poole, kes lahkunud hingega kontakti võtab. Kas sõnum on õige, tead sa ise, kui kuuled tõde. Vahel võib sobilike võimetega inimene ise sinu teele sattuda – ka hinged juhivad meie ellu nendega kontakti saamiseks vajalikke inimesi. Samas tuleb meeles pidada, et hing peab saama rahu. Mõtle hoolega, kas sul on temaga kontakti otsimiseks mõjuv põhjus, kas ainult tema saab sind vastuste leidmisel või probleemi lahendamisel aidata – ära võta ühendust, kui see on sinu isekas soov ja leiaksid ka teisi võimalusi.

Artikli täismahus lugemiseks:
Telli digiajakiri €/kuu
Oled juba lugeja? Logi sisse