Ilu ja mood

6 meeste stiilitrendi, mis teevad moes comebacki (6)

Toimetas Vidrik Võsoberg, 17. oktoober 2017 18:30
Foto: PantherMedia
ERRIER meeste moestuudio disainer Erki Veiko annab trenditeadlikele meestele sügiseks kuus ootamatut stiilinippi.

Kukepüksid

Need kes 1990ndatel koolis käisid teavad, et kuigi riietustrendide järgimine oli nimekirjas viimane mure, oli kukepükste kandmine sellele vaatamata pea kriminaalne viga.

Tänavu sügisel aga ei kanna kukepükse mitte ainult teismelised tüdrukud Instagramis, vaid ka normaalsed mehed. Kukekaid võib kanda isegi kontoris.

Mis sokid?

Kuni öökülmadeni võid kõik oma sokid pesemata jätta - kedagi ei huvita, kas sa neid kannad või mitte.

Cargo taskud

Kaitseväelased teavad, kui tähtis on eluks vajalikku kraami kaasas kanda. Telefon, võtmed, LED-lamp, kõikide pankade kaardid ja NATO 24h toidupakk. Kõik need asjad mahuvad korralike pükste reietaskutesse. Selliseid pükse kantakse ka särgi ja vabaajapintsakuga. Kui kasutada koos jalanõudega, mis ulatuvad üle pahkluu, siis on cool look garanteeritud.

Foto: VIDA PRESS

Vihmavari

Sügisel sajab ja palju. Kuna paberajalehte loevad vähesed, siis pole palju variante, millega enda trendikat soengut ja rätsepariideid katta. Õnneks on vihmavari jälle moes ja näiteks praegu kinos jooksev „Kingsmani“ film annab aimu, kuidas seda stiilselt kanda.

Regular fit ja lohvakad üleriided

Kui sa ei ole professionaalne baleriin, siis skinny fit ehk hästi liibuvad rõivad võiks igapäevasest garderoobist välja jääda. Osta parem slim ehk kehasse särk ja tava- ehk regular suuruses püksid. Sinna peale sobib lai mantel, mille saab soovi korral vööga kokku tõmmata.

Bordoopunane ja/või hall

Killer-combo igas olukorras. Proovi!

Samal teemal

20.09.2017
GALERII | Moeajakirjanikele tutvustati Eesti meeste uut lipsutrendi