Mitmesugust

Selgeltnägija Teresa Mängel: "Keeruliselt läheb seekord see valimiste trall." 

Greta Kaupmees, 15. oktoober 2017 21:56
Foto: Kalev Lilleorg
Nagu Eestile kombeks, on seegi valimiseelne periood võrreldes varasematega olnud ennenägematult terav – palju erinevaid jõude, vanu põletavaid küsimusi ja uusi vihaseid vastasseise, millest enamik ületab kõrge kaarega kohaliku tasandi küsimused.

Naisteleht otsustas aga vaadata valimisi läbi mängulisema võluakna ja küsida armastatud sensitiividelt, kuidas nemad näevad, mis hakkab juhtuma 15. oktoobril ja pärast seda.

Selgeltnägija Teresa Mängel:

Keeruliselt läheb seekord see valimiste trall. Rahvas tahab alati tsirkust ja leiba ning need, kes seda pakuvad, ka võidavad. Nii on see alati olnud.

Inimeste tähelepanu tuleks juhtida sellele, et tarvis on valida neid, kes on reaalselt pühendanud oma jõu ja ressursi selleks, et midagi tehtud saaks. Kellel on visioon, mida teha tuleks. Valimisdebattides ja -reklaamides kõlavad süüdistused ning eelarvamused tulevad kibestumisest ja hirmust. Korruptsioon tuleb sellest, et võimu juurde tahavad need, kes on huvitatud rahast ja kuulsusest.

Artikli täismahus lugemiseks:
Telli digiajakiri €/kuu
Oled juba lugeja? Logi sisse

Samal teemal

15.09.2017
Astroloog Igor Mang valimistest: "Palju rohkem saavad Eesti ühiskonda aidata just kultuuritegelased."
15.09.2017
Edda Paukson valimistest: "Mõelda tuleks selle peale, kas tead selle inimese iseloomujooni ja tegusid. Just teod loevad."
14.09.2017
Selgeltnägija Liina Velsker: "Ma ei tea ühtegi, keda valida. Mul oli ka kodus teema, keda valida."
11.09.2017
Nõid Nastja: „Savisaar saab võimule.“