Mitmesugust

Edda Paukson valimistest: "Mõelda tuleks selle peale, kas tead selle inimese iseloomujooni ja tegusid. Just teod loevad." 

Greta Kaupmees, 15. oktoober 2017 11:41
Foto: Daisy Lappard
Nagu Eestile kombeks, on seegi valimiseelne periood võrreldes varasematega olnud ennenägematult terav – palju erinevaid jõude, vanu põletavaid küsimusi ja uusi vihaseid vastasseise, millest enamik ületab kõrge kaarega kohaliku tasandi küsimused. Naisteleht otsustas aga vaadata valimisi läbi mängulisema võluakna ja küsida armastatud sensitiividelt, kuidas nemad näevad, mis hakkab juhtuma 15. oktoobril ja pärast seda.

Astroloog Edda Paukson:

Ausalt öeldes pole üldse hea aeg. Valimised ei too meie ellu ei positiivset ega konkreetset muudatust. Proovib üks ja teine, kes võidab, kes saab natuke – suures plaanis ei muuda see meie elu absoluutselt turvalisemaks ega paremaks. Ebakindlus, hirm ja segadus jäävad ikka kõige selle taustale. Mõnes valdkonnas lüüakse kaardid isegi veel rohkem sassi. Just see on aga põhjus, miks tasub siiski valima minna. Mõelda tuleks selle peale, kas tead selle inimese iseloomujooni ja tegusid. Just teod loevad. Pole tähtis, kas valitav on mees või naine, eestlane või venelane või mõnest muust rahvusest. Vältida tasub häältepüüdjaid. 

Artikli täismahus lugemiseks:
Telli digiajakiri €/kuu
Oled juba lugeja? Logi sisse

Samal teemal

16.09.2017
Maaeluminister Tarmo Tamm: „Kui peaksin ennast peibutuspardiks, siis mul oleks väga piinlik.“
15.09.2017
Selgeltnägija Teresa Mängel: "Keeruliselt läheb seekord see valimiste trall."
14.09.2017
Valimised viinaga ja viinata, Guinnessi võltsimisrekordist rääkimata