Foto: Priit Grepp
Sisuturundus 31. august 2017 13:18
Üsna pea on algamas koolihooaeg ja kuigi ranitsad ning muud kooliks vajaminevad tarbed on juba ammu ostetud, siis pole sugugi viimane aeg mõelda igapäevaelu hõlpsamaks muutvale tehnikale. Olenemata sellest, kas oled õppur või õpetaja - septembriks ettevalmistumine on kulukas mõlemale poolele. Sedapuhku on oluline teada, kust saab kvaliteetset tehnikat võimalikult soodsa hinna eest. Etteruttavalt võime öelda, et Elektroonika24-st saab!

Tehnika areneb nobedasti ja uusi tooteid tuleb üha kiiremini peale kuid tihti inimesed ei vaja seda kõige uuemat ja moodsamat vaid hoopiski töökindlat seadet. Kui uus äriklassi sülearvuti võib jääda rahakotile liiga raskeks, siis tulebki appi Elektroonika24, kes pakub vähekasutatud äriklassi sülearvuteid turu parima hinnaga. Loomulikult on kõik arvutid puhastatud, kontrollitud, litsentsi ja garantiiga. Tasuta transport kauba peale! Veel enam, tehnikat on võimalik soetada järelemaksuga. Järelemaksu võimalusi pakub nii Liisi kui ka LHV.

Järelmaksuga toodete soetamiseks saab pöörduda Tallinnas asuvasse Sõpruse 25 kauplusesse

kus taotluse vormistamine ning järelmaksu otsus saabub minutitega. Järelmaksu taotluse saab esitada ka interneti keskkonnas. Suur ja avar kauplus pakub suurt valikut tehnikat, seega tähelepanu - esimese hooga võtab silme eest kirjuks! Kaubagruppide valik on tõepoolest külluslik, sest esindatud on kõik tuntud kaubamärgid nagu Lenovo, Dell, HP, Fujitsu, Sony, Apple ehk midagi igale maitsele. Lisaks suurele valikule sülearvutitele leiab poest ka lauaarvuteid, projektoreid, monitore ja audiotooteid.

Üle kümne aasta kasutatud IT/audiotarvikutega tegelenud Elektroonika24 on tuntud ka enda usaldusväärsuse poolest, sest kirjeldavad toote “seisundi” lahtris lahti tehnikal esinevad puudused, nii et kohe kindlasti ei müüda “põrsast kotis”. Kõik pakutavad seadmed on enne müüki põhjalikult üle kontrollitud ning vajadusel mittetöötavad osad asendatud. Ostjale säiluvad kõik EV õigusaktitest tulenevad õigused, lisaks toimib kõikidele toodetele müügigarantii, mille kehtivus on märgitud tootekaardil.

 Müügigarantii kehtivuse jooksul kõrvaldatakse Elektroonika24 soetatud seadmel esinev puudus (v.a. puudus, millele on viidatud konkreetse seadme seisukorra kirjelduses müügi hetkel) või asendatakse seade samaväärse seadmega.

 Valides kvaliteetse kasutatud arvuti säästad raha ning loomulikult ka keskkonda. Electronics OÜ poolt esindatud kaubavalik pärineb peamiselt Skandinaavia suurettevõtete liisingfirmadelt ning väiksematelt koostööpartneritelt kodumaalt.

Foto: Priit Grepp

Olulised nipid ja trikid - kuidas valida sülearvutit õppurile ja õpetajale?

Sülearvuti olulisus nii õppurite kui ka õpetajate seas on aastatega aina rohkem kasvanud. Aktiivse eluviisi juures on sülearvutit kerge kaasas kanda ja seeläbi mugav mistahes ajal ja kohas e-koolis ja muudes õppekeskkondades toimuvaga kursis olla.

Lisaks on tänapäeva sülearvutid niivõrd edasi arenenud, et lisaks kergele kaalule pakuvad nad võimalust end loominguliselt väljendada.  Et pildi- ja videotöötlus on tänapäeva noorte seas küllalti populaarne, siis lisafunktsioonid lisaks koolitöö tegemisele olulised.

Täiesti ausalt tunnistades läheb sülearvutit ostes aga pilt silme eest kirjuks: sooviks head ja kvaliteetset arvutit, samas on ka soodne hind oluline. Hoolimata hinnast on sülearvuti soetamine siiski kulukas investeering ja seetõttu soovime, ostetud tehnika meid kaua teeniks. Küll aga on valik nii lai, et tihtipeale muutub otsuse tegemine keerukaks ja soetame sülearvuti esimesest ettejuhtuvast kohast, põhjalikult läbikaalumata hinna- ja kvaliteedisuhet. Kuna tehnika on nii palju arenenud, siis tehnikakauge inimene ei pruugi ilma suuremat uurimistööd tegemata mõista kõiki tehnilisi nüansse.

Sellistel puhkudel tulebki appi müügijuht Indrek, kes lisaks tehnika müügile peab oluliseks klientide nõustamist sobiva seadme ostul. Kuidas siis valida see kõige õigem sülearvuti ja millele tuleks mõelda?

 Lahkesti erinevaid tooteid tutvusav Indrek soovitab kindlasti esialgu mõelda sellele, kas igal pereliikmel on tarvis uut arvutit. Kui näiteks Elektroonika24 pakub kontrollitud ja garantiiga vähekasutatud arvuteid üle poole odavamalt, siis see on koht, kus säästa teiste asjade jaoks. Mõte uuest arvutist võib küll atraktiivne tunduda, ent üle kümne aasta kasutatud IT/audiotarvikutega tegelenud kauplus kontrollib kõik pakutavad seadmed alati enne müüki korralikult üle ja vajadusel asendab mittetöötavad osad ning seetõttu on täiesti ohutu osta ka kasutatud arvuti. Pealegi, kui arvutil peaks olema juba tehases tekkinud vigu, siis on need kasutuse käigus ilmnenud ja puudused kõrvaldatud. “Kuna ostame sisse vaid väga vähe kasutatud arvuteid, siis on garantiijuhtumid pigem harvad” kinnitab Indrek toodete töökindlust.

 “Lisaks eraklientidele soetavad meilt sülearvuteid nii vallaasutused, koolid ja lasteaiad kui ka ettevõtjad, õppurid ja õpetajad,” räägib müügijuht kasutatud toodede usaldusväärsusest. “Vastavalt kliendi vajadustele ja võimalustele leiame alati sülearvuti, millega klient rahule jääb ja mille töökindluses võib kindel olla.”

Foto: Priit Grepp

Et Elektroonika24 müüdavad arvutid on korraliku jõudlusega, kiired ja vastupidavad, siis tihtipeale ostavad pereliikmeid ühesegused arvutid. Keskmine Elektroonika24-s müüdav sülearvuti sobib igati mahukama töö tegemiseks, internetis käimiseks, filmide ja videote vaatamiseks ning koolitöö tegemiseks. Seetõttu ongi oluline läbi mõelda, et mis otstarvet sülearvutilt oodatakse ja põhilised kriteeriumid paika panna. Eriarvutid soetatakse juhul, kui pereliikmel on vaja kasutada väga suure mahuga programme (nt pilditöötlus-graafika, videote monteerimine, projekeerimine).

 Äriklassi sülearvutid on oma usaldusväärsust tõestanud ja selle soetamine on igati tark valik nii rahalises kui keskkonna-alases mõttes. Seadmed on reeglina hästi hoitud, kontrollitud ja vajadusel hooldatud enne müüki panekut, mis tagab nende eluea tsükli pikenemise keskmiselt 5-6 aastani.

 Elektroonika24 kutsub oma tootevalikuga tutvuma Sõpruse pst 25 asuvasse kauplusesse ja mugavasse e-poodi aadressil www.elektroonika24.ee