Suhted

Suveseiklus võib tuua suurt südamevalu!

Suvine kõrvalehüpe – kerge flirt või tõsine petmine? (28)

Kaire Kenk, 5. august 2017 03:56
AHVATLUSI TÄIS SUVI: Kui silmapiirile tekib ahvatlus lubada endale kooselu kõrvalt väikest suveromanssi, tuleks mõelda sellele, et rängalt võivad haiget saada nii petetud kaaslane kui ka vast kohatud silmarõõm, kelles võivad süttida suuremad lootused.Foto: VIDA PRESS

„Kerge flirt sarmika tundmatuga mõnel suveterrassil – no mis saab selle vastu olla? Kõrvalehüpet peavad mehed enamasti juhuseksiks, mida ei tasu tõsiselt võtta, kuid naised võivad partneri petmisest teada saades täielikult kokku variseda, tunda, et elul pole enam mõtet,“ manitseb psühholoog-paariterapeut Aita Keerberg.

Miks on inimesed suvel altimad romantilistele ahvatlustele järele andma? „Suvi on ilus aeg, päevad päikeselised, ööd valged ja pikad. Loomulikult tahavad inimesed end vabamalt tunda, rihma lõdvemaks lasta,“ on Keerbergil selgitus varnast võtta.

„Iseasi, kui lõdvaks tahetakse end lasta. Või nagu selles vanas anekdoodis: „Tahaksin teiega kokku saada!“ – „Kui kokku?“ Kõrvalehüppeid võivad teha seksuaalselt ja emotsionaalselt täiesti terved inimesed,“ rõhutab psühholoog. „Eriti siis, kui suurem kogus alkoholi hinge all ja oma paarisuhtes ei ole võib-olla kõige paremad ajad.“ Suveajal pidutsetakse aga rohkem kui muidu.

Samal teemal

04.08.2018
Mida teha, et kuum suvearmastus jääks püsima?
31.08.2017
KUI PARTNER PETAB: tosin kõige nõmedamat vahelejäämise lugu

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee