Ilu ja mood

TERAKE LUKSUST: selle udupeene 11 000-eurose kella saad endale vaid siis ... 

Toimetas Vidrik Võsoberg, 28. juuni 2017 14:08
Foto: Porsche
... kui ostad kella juurde 226 000 eurot maksva Porsche.

Jah: et osta endale see 12 650 dollarit ehk 11 100 eurot maksev Porsche Designi kell, peab sul pangakontol olema veel 257 000 taala ehk 226 000 eurot, kirjutab Men's Health. Sellepärast, et kella saavad endale soetada ainult need inimesed, kes ostavad sel kuul välja antud piiratud väljalaskega Porsche 911 Turbo Exclusive Series Coupe.

Aga mida selle 11 000 euro eest siis saab? Saad isikupärastada numbrilaua ja nahkrihma. Saad läbi korpuse safiirist tagaosa imetleda COSC-sertifitseeringuga kronomeetermehhanismi.

See käekell on nii tehniliselt kui lihtsalt väljavabandamatult luksuslik. Ja nagu Porsche ise, on ka kell mõistagi piiratud väljalaskega – neid toodetakse vaid 500.

Süsinikkiust numbrilaud sobib kokku auto samast materjalist interjööridetailidega ja värvi saab ostja valida: Golden Yellow Metallic, Carrara White Metallic, Agate Grey Metallic, must, Guards Red ja Graphite Blue Metallic. Nahkrihm tehakse samast ikooniliselt perforeeritud nahast, millest autoistmedki. Nahkrihma asemel võib valida ka titaanist metallrihma. Käekell ise on tehtud kergest ja tugevast titaanist, mis on kaetud musta karbiidiga. Keeruka flyback-mehhanismi abil saab mõõta ringiläbimise aegu.

Mis puutub piiratud väljalaskega autosse, siis anti see välja miljonenda Porsche 911 valmimise tähistamiseks. Saksa autotooja uudismudel on 911 seni võimsaim versioon. Turbo S-il on 3,8-liitrine kahe turboga mootor, mis annab välja 607 hobujõudu ja läheb nullist sajani 2,8 sekundiga.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee