PUUK Foto: Urmas Tartes
Õhtuleht.ee 23. mai 2017 14:20
Ema postitas hoiatava video sellest, mis võib juhtuda sinu lapsega siis, kui teda on rünnanud puuk.

Videol tüdruk, kes on puugiga kokku puutunud ja tema keha ei allu nüüd enam tema tahtele, vahendab The Sun.

Oregonis elav Evelyn Lewis ärkas 13. mail ja ei suutnud enam jalul püsida. Kuigi vanemad kartsid, et laps on haigestunud vähki, kuid video näitamine tohtrile tõi selgust, et tegu hoopis puugiga, mis oli tüdrukule juuste vahele pugenud.

Laps üritab tõusta, kuid ei suuda ja prantsatab põrandale. Isa abiga saab ta jalad alla, kuid seista ja kõndida ta ei suuda.

Video!

Kommentaarid  (14)

Vanasti 24. mai 2017 15:08
põletati kulu, tehti igast võimalikust kohast heina ja loomad sõid rohtu sellistest kohtadest, kus tänapäeval heina keegi ei tee. Puukidel on tänapäeval rohkem kohti kus elada. Loomad olid küll puuke täis, kuid lapsena enda peal küll ei mäleta olevat.
Priit 24. mai 2017 08:01
Ma tahtsin oma nimeks panna juba "Puuk" See selleks. Olen vaktsineerimata ja lapsepõlves oli ka mul puuk, peas nimelt, siis selle piirkonnas, mitte mõttetes. Igatahes avastasin ühel hommikul, et ma ei saa pead liigutada nagu peab. Hakkasin käega uurima, et mis toimub ja oligi puuk, kelle arst kiiresti eemaldas ja tegi kaitsesüsti. Et tõesti, tagajärjed võivad olla jõhkrad ja viia healjuhul ratastooli, halvemaljuhul aga puidust kasti. Ma ei propageeri siin vaktsiini, vaid pigem ikka vaadata, kui te olete käinud kusagil no näiteks matkamas , pärast seda ennast üle vaadata !!!!
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS