Ilu ja mood

Kuidas reisida nagu David Beckham? 

Toimetas Vidrik Võsoberg, 27. aprill 2017 11:53
Foto: Instagram / davidbeckham
GQ sattus nägema jalgpallur David Beckhami postitust Instagramis ning pani tema pildi järgi kokku ühe meheliku superluks-reisivarustuse.

Goyard'i tualetttarvete kott

Biotherm Aquapower niisutaja

Kui reisida hermeetiliselt suletud karbikeses 10 000 meetri kõrgusel, siis pole loota, et õhus on su naha jaoks piisavalt niiskust. Mis tähendab, et mõistlik reisumees võtab tarvitusele vastavad abinõud ja ei lase nahal hukka minna. Seda toodet saab osta ka Amazonist ja maksab see 37 euro ringis.

The Park-ing Ginza nokamüts

See pole suvaline nokats, vaid pärineb Jaapani disaineri Hiroshi Fujiwara salongist. Ideaalne lahendus lennukist pärit turritava padjasoengu varjamiseks. Täpselt samasugust nokatsit sa endale osta ei saa, aga saidilt park-ing-ginza.com võid leida mõne teise ägeda disainer-pesapallimütsi.

Dressipluus

GQ ei tea täpselt, kust salongist Beckham oma dressika on ostnud, aga see paistab mugav ja kerge ning võrreldava variandi saab Brunello Cucinelli luks-kaubamärgi alt. Maksab brunellocucinelli.com'is ligi 640 eurot.

Jennifer Clement, "Widow Basquiat"

Lendamine on üks neist vähestest hetkedest, mil saad end välja lülitada ja veeta tunde hea raamatu seltsis. See teos pole lihtsate killast, juttu on seal kunstnik Jean-Michel Basquiat' elust ja tema suhtest muusa Suzanne Mallouk'iga. Aga igatahes etem variant kui vaadata pidevas korduses "Perekonnapea" multika kaht osa. Eestis saab sama teose soetada SIIT, maakeelde pole seda teadaolevalt veel pandud. 

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee