Suhted

VALUS KOGEMUS: 12 abieluettepanekut, millele öeldi karm "EI" (3)

Toimetas Greete Kõrvits, 18. aprill 2017, 19:39
Foto: PantherMedia / Scanpix
Kihlasõrmus, põlvili laskumine, need kaunid sõnad... Aga kui vastus pole see, mis oodatud? Veebilehel Awkward.com on kaksteist lugu abieluettepanekutest, mis läbi kukkusid. Neid lugusid lugedes tasub meeles pidada: mitte ükski naine pole kohustatud mehele "jah" ütlema. Põhjused selleks võivad varieeruda täiesti loogilistest üsna kummalisteni. Aga põhjus on alati.

1. Täiesti mõistlik

Noormees ja neiu on praegugi koos. Mees nägi kõvasti vaeva, et luua kõige romantilisem atmosfäär abieluettepanekuks. Kuid tüdruk mõtles temast kainema peaga ja ütles: "Me pole selleks lihtsalt valmis." Tagantjärele sai mees aru, et see oli tõsi. Nende suhe on pärast ettepanekust loobumist isegi tugevamaks muutunud.

2. Täiesti pealiskaudne

Sõjaväes käinud poisil oli raha vähe ja ta hoidis kokku sealt, kus vähegi võimalik, et armastatud neiule kaunis sõrmus osta. Kuid tütarlaps arvas ekslikult, et tegemist oli võltskiviga ja nähvas: "Kas ma näen sinu arust selline välja, kes klaasi kannaks?" See oli viimane kord, kui nad omavahel rääkisid.

3. Ära peale võta

Üks härra soovib oma elukaaslast naiseks võtta iga kord, kui väheke võtnud on. Pole hea mõte.

4. Mis kõik välja tuleb

Noormees teeb kruiisil ettepaneku, vastuseks on ei. Järgneb väga ebamugav nädal laeva pardal, kuni tüdruk viimaks üles tunnistab, et pettis teda.

5. Teisel korral õnnestumine

Naine tegi ettepaneku ise ja mees tunnistas, et ta pole valmis. Naine kehitas õlgu: "Pole midagi." Kuu aega hiljem küsis mees temalt muuseas: "Kuule, sa ikka tahad minuga abielluda?" Tänaseks on abielu kestnud 27 aastat.

6. Kogemata

See mees oleks võinud pisut rohkem mõelda sellele, et tema naisel on nimelt tohutu sotsiaalne ärevus. Restoranis põlvele laskunud mehele tuli vastuseks hirmunud "EI" ja tulevane pruut põgenes.

7. Ebaratsionaalne

Äsja ülikooli lõpetanud nooruk üllatas oma tolleaegset tüdruksõpra abieluettepaneku ja sõrmusega, mille peale neiu teda (täiesti põhjendatult) ebaratsionaalseks sõimas.

8. Karm!

Tüdruk ei öelnud ei mitte ainult kihlusele, vaid kogu suhtele ja lahkus poisi elust samal päeval.

9.  Noor armastus

20ndate eluaastate alguses paar hakkas alles pärast ei-sõna vaatama, milline nende suhe siis õieti on. Selgus, et peale kutsikaarmastuse midagi väga sügavamat polnudki...

10. Elu suurim viga

Kihlus kestis neli päeva, siis hakkas tüdruk endas kahtlema ja andis sõrmuse tagasi. Mehel on nüüd uus naine, kellega loodab elu lõpuni kokku jääda, esimene armastus on talle aga öelnud, et sõrmusest loobumine oli ta elu suurim viga...

11. Pole abielluja-tüüp

Selles loos küsis tüdruk oma poiss-sõbralt abielu kohta, mille peale vastuseks tuli: "Ma ei usu abielusse." Paar kuud hiljem mindi lahku, nüüd on mehel uus kaaslane, kellega kõlbab abieluplaane teha küll.

12. Printsi valgel hobusel oodates...

Ühe naise siiras vastus mehele, kellega oli mitu aastat koos elanud: "Sinuga ma küll iialgi ei abielluks. Mis siis, kui pärast tuleb minu unistuste mees ja armub minusse!"

Samal teemal

6. aprill 2017, 11:44
ABIELUETTEPANEKU UUS TASE: mees lasi selle staaril enda eest teha
6. märts 2017, 10:21
ERILINE JA UNUSTAMATU: abieluettepaneku teinud mees ulatas sõrmuse ja oksendas...

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee