Ilu ja mood

ILUHULLUSE KÜTKEIS: mida kõike saab teha näo kaunimaks muutmiseks! (4)

Ele Kalda, 7. aprill 2017 04:00
ILUHULLUSE KÜTKEIS: Mida kõike saab teha näo kaunimaks muutmiseks!Foto: Vida Press

Tänapäeval tundub eriti paikapidav ütlus, et kui naine pole 35. eluaastaks ilus, siis ta on lihtsalt rumal, sest ilutegijaid ja võimalusi enda välimust tuunida on lõputult. Selleks ei pea ka ilmtingimata kirurgi juurde minema, vaid võib astuda sisse lähimasse ilusalongi. Teeme väikese ülevaate, mida on võimalik hakata peale oma näolapiga, ilma noa alla heitmata. 

Kui sind on õnnistatud hõreda kulmukasvuga või lihtsalt ihkab hing kohevamaid kulme, siis pääseteeks on kulmude siirdamine. Selleks võetakse peast juuksekarv ja istutatakse kulmukaarele. Istutatud karv jätkab kasvamist, nagu ta oleks endiselt peas. Seetõttu tuleb sellist tüüpi kulme aeg-ajalt pisut kärpida – kui sa just ei soovi oma kulme pikaks kasvatada ja neid üle pea kammida. Mine tea, võib-olla on just see järgmine ilutrend! Uued moekad kulmud on kallis lõbu – hinnad algavad 900 eurost. 

Kui teine lõug segab, saab selle teibiga lihtsalt kukla taha tõmmata. Enne, kui keegi entusiastlik käe McGyveri teibi järele haarab – päris iga teip siiski ei sobi, sest liim ei pruugi olla kuigi nahasõbralik. Lõua teipimiseks on vaja kuiva puhast kaela, kindlat kätt ja teipi. Kõige parem on tähtsaks protseduuriks tarvitada kinesioloogilist teipi, mida saab osta apteegist umbes 12 euro eest. Teip tuleb kinnitada ühele poole kaela ja vedada see kukla taha, nii et juuksed või krae varjab kinnituse. 

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee