Foto: Daisy Lappard
Naisteleht 15. märts 2017 10:15
Olen alati elanud peres, kus käib palju posti. Minu vanemad olid uhked selle üle, et neil olid tellitud peaaegu kõik Eestis ilmuvad ajakirjad. Nii jõudis minuni hulgaliselt eri infot Horisondist Nooruseni. Minu erilised lemmikud olid Aja Pulss ja Nõukogude Naine, kus oli punavahust hoolimata alati midagi lahedat lugeda.

Võib ju muiata, et kas ma läksin siis sellepärast ajakirjandust õppima? Osalt küll – mulle meeldis, kuidas hästi jutustatud lugu pani mind ennast hästi tundma. Ma armastasin seda tunnet, et panen artikli kõrvale ja mõtlen sellest tulenevalt ühe hea ning toreda mõtte. Et ma mõistan nüüd maailma natuke enam, olen veidi nutikam. Või siis lihtsalt paremas tujus. Sest vahel vajad sa lihtsalt meelelahutust.

Sirvisin just natuke aega tagasi Naistelehti ja adusin, et olen alateadlikult kõik oma lemmikud siia kokku korjanud. Veidi populaarteaduslikku materjali laiast maailmast, kindlasti psühholoogiat, raudselt särtsakaid ja lihtsaid retsepte, kuid ennekõike süle ja seljaga inspireerivate ja toredate inimeste lugusid, mille peamine eesmärk minu jaoks on just seesama: et need paneks lugejat end hästi tundma.

Tahame meie kõigi ellu tuua rohkem positiivset, andes selleks igal nädalal ideid ja mõtteid. Meie külgedel on piisavalt infot kogu perele, kaasa arvatud meestele. Mu tuttavad juba ammu aasivad, miks on meie nimi just NAISTE leht – nende kodus läheb sageli võitluseks, kuidas meespere käest kolmapäeva hommikul Naisteleht kätte saada. On ju meil hulgaliselt praktilist ja päevakohast tarbijainfot ning parajalt raske ristsõnaosa.

Seega – kui sa pole juba meie tellija või püsikorraldusega lugeja, tule meie kampa! Praegu on hea võimalus tellida Naisteleht kuueks kuuks väga soodsa hinnaga. Tellimusega anname kaasa parfüümi ja peale selle läheb kõigi tellijate vahel loosi Lavendel Spa pakett «Romantiline puhkus kahele Lavendlis». Tellimiseks mine www.ajakirjad24.ee/naisteleht või helista telefonil 662 233.

Kui sul on aga ideid, kuidas saaks teha Naistelehte veel lahedamaks – näiteks millistest sädeinimestest võiksime kirjutada, mida testida või kuhu oma pilgud suunata –, anna meile kindlasti teada. Minu postkast manona.paris@kirjastus.ee on headele ettepanekutele alati avatud!

Artikli täismahus lugemiseks:
Telli digiajakiri €/kuu
Oled juba lugeja? Logi sisse