Foto: PantherMedia / Scanpix
Toimetas Greete Kõrvits 10. märts 2017 21:12
Hommikune soojus, lähedus ja lõhnad viivad mõtted sageli teadagi kuhu. Võite küll mõlemad olla padjanägude ja pesemata hammastega, aga veri juba vemmeldab. See on hea! Ajakiri Maxim loetleb mitu põhjust, miks just sellel ajal on seks sageli parim.

Hommikune seks on südamele hea. See alandab vererõhku ja vähendab südameataki riski. Sinu süda tänab sind väikese hommikuse müramise eest.

Seks on parem ärataja kui kohv. Seksuaaltervise ekspert dr Arun Ghosh räägib, et ärkamisjärgset uimasust aitab väike nahistamine hoopis paremini ravida. "Vahekorra ajal toimub meie ajudes meeletult palju," selgitab ta. "Sellepärast on meil pärast orgasmi nii ülevoolav tunne."

Seks on põhimõtteliselt nagu trenn, nii et hommikust jõusaali või jooksu pole vajagi. Ei viitsi jooksma või raskusi tõstma minna? Milline fantastiline alternatiiv – hommikune seks. Mida kauem vastu pead, seda rohkem kaloreid põletad, samuti tõuseb su südamelöökide kiirus.

Seks on lõbus. Mida siin ikka pikemalt kirjeldada? Kui mõlema tuju on õige, siis mis vahet, mis kellaaeg parasjagu on?

Samal teemal

Kommentaarid  (10)

Abielumehe tarkusetera 12. märts 2017 14:43
Seksiga tuleb alustada kohe kui kell on kaksteist löönud ja uus päev algamas. Siis saad olla kindel, et oled täna temaksese esimene sekspartner.
Juhan. 12. märts 2017 08:35
Kui surma kardad ära voodisse mine sest voodis sureb kõige rohkem.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS