Mõned värvid on alati stiilsed.Foto: PantherMedia / Scanpix
Toimetas Greete Kõrvits 8. märts 2017 21:44
2017. aastal on unustatud vana tõde, et ainult vastandlikud värvid käivad kokku. Roheline ja punane on jõulukampsuni värvikombo, mitte moeteadliku mehe seljas kandmiseks. Meeste moeleht Fashion Beans toob välja viis erinevat kombinatsiooni, mis sel aastal moes on.

Must ja beež

Must on hea baasvärv igasugustele värvisegudele ja see kombinatsioon on kindlasti konservatiivsemale ja tagasihoidlikumale mehele, kes ei julge veel liiga tugevate värvidega katsetada.

Meresinine ja tumepunane

Keegi ei taha välja näha nagu värske sinikas, seega ei soovitata sinist ja lillat koos kanda. Kuid viimase võib välja vahetada rahulikuma, ent siiski väljapaistva tumepunasega. Meresinine on rahustav värv, tumepunane tuleb selle taustal rohkem esile.

Pruun ja roheline

Need on maa värvid, mida võib kombineerida erinevates toonides. Paar tumerohelisi pükse sobib pea kõigile kehakujudele.

Roosa ja hall

Sellest on juba palju kirjutatud, et roosa on meestemoes tõelist comeback’i tegemas. Koos neutraalse ja rahuliku tooniga nagu hall mõjub roosa kõige meeldivamalt.

Must ja valge

Kumbki värv ei lähe kunagi moest välja ja nende kooslus on tõeliselt ajatu ja klassikaline. Kui sinu maitse on pigem minimalistlik, ära arva, et must ja valge on igav või kerge lahendus. Ajale see kombinatsioon jalgu pole jäänud.