Suhted

MIDA VEEL? Steigi ja suuseksi püha (5)

Toimetas Greete Kõrvits, 1. märts 2017 18:30
Foto: PantherMedia / Scanpix
Me kõik teame sõbrapäeva ehk valentinipäeva lilli, südameid, läägeid filme ja muud naiste värki. Keegi on välja mõelnud analoogse päeva meestele, mis toimub kuu aega hiljem, 14. märtsil, ning on pannud sellele nimeks steigi ja suuseksi päev (ingl. k. Steak and Blowjob Day – toim.).

Mitte kõik ei rõõmusta sellisel kujul meestele mõeldud päeva üle. Zeynep Yenisey ajakirjast Maxim kirjutab, et mida rohkem ta steigi ja suuseksi päeva ideele mõtleb, seda vastikumaks see muutub. Päev keskendub mehelikele stereotüüpidele samamoodi nagu valentinipäev naiselikele. Mille poolest see siis parem on?

Et nn püha kergemini alla läheks, on Steak and Blowjob Day ametlikult kodulehelt võimalik osta päevaga seotud nänni, mille eest saadud tulu läheb rinnavähi uuringute toetuseks. Ahah, et kui käitud oma naisega nagu mölakas, siis ainult anneta, osta näiteks "Steik & suuseks" põll ja kõik on korras!

Võib-olla tasuks selmet oma naist lihatükina kohelda, võtta steigi ja suuseksi päeval ette koos kokkamine ja steigi küpsetamine. Õhtul linade vahel saab mõnuleda vastastikku üksteisele heameelt tehes. Kah tore päev.

Samal teemal

14.02.2018
MIDAGI MEESTELE: vaata, millist ägedat tähtpäeva täna peale emakeelepäeva veel tähistada saab
15.02.2017
SEITSE PÜHA, mida steigi ja suuseksi päeva asemel tähistada
01.02.2017
LOE JA VÄLDI: 17 kevadist seksismi magamistoas