Mida nad küll mõtlesid?Foto: PantherMedia / Scanpix
Toimetas Greete Kõrvits 16. veebruar 2017 17:45
Ilmselt pole neist ükski sulle pähegi tulnud, aga näe – mõnele mehele tundus hea idee.

Ajakiri Men’s Health pani kokku listi totakatest juhtumitest, kus mõned õnnetud meesterahvad olid oma hea sõbrakese pistnud kohta, kuhu see kohe kindlasti ei kuulu. Siit tulevad mõned näited ideedest, mis tundusid kellelegi mingil hetkel geniaalsed. Ära tee järele!

Purk või pudel

Eelmisel nädalal sai üks õnnetu briti mees inspiratsiooni "Viiekümnest hallist varjundist" (mida?!) ja pistis peenise otsapidi plastpudelisse. Tagasikäiku teha polnud enam võimalik. Austraalia politsei aga ajas taga meest, kes jooksis tänaval ringi poolalasti, noks purgis. Stiilne.

Pargipink

Jällegi – mida?! Hong Kongis pidid päästjad pargipingi küljest vabastama mehe, kes oli üritanud vahekorda astuda metallist pingi konstruktsioonis oleva auguga. Mees ütles politseile, et arvas, et see võiks lõbus olla. Tõenäoliselt mitte.

Pulmasõrmus

Kuidas sõrmus sellesamuse otsa sattus? Mehe sõbrad soovitasid. Arstidel ei jäänud muud üle, kui sõrmus katki saagida. Tänud, sõbrad.

Röster

Oeh. 2013. aastal kutsus üks Londoni elanik välja tuletõrje, et oma peenis röstrist välja saada. Tuletõrjujate töö on tõsiselt alahinnatud.