Suhted

Nõuanded mehele: mida teha, kui osturetk liiga pikale venib (3)

Toimetas Greete Kõrvits, 13. veebruar 2017 22:36
Foto: PantherMedia / Scanpix
Naisega koos šoppama minemine ei pea enam tüütu kohustus olema.

Kanna mugavaid riideid ja jalanõusid

Jah, ilmselt tuleb palju kõndida. Aga milleks on sul need mugavad ketsid? Samuti jätke võimalusel üleriided autosse, siis ei pea neid käe otsas tassima.

Võta oma meelelahutus kaasa

Ütle ausalt, et tuled poodi küll, aga võtaksid endale meeleldi natuke tegevust kaasa. Raamat, kõrvaklapid lemmikmusaga, telefonimängud. Ära ainult ennast nii jäägitult unusta, et naise ostukeskusse ära kaotad. Katsu ka oma hõivatusega mitte päris ükskõiksust üles näidata. Ole valmis, kui sult midagi küsitakse (ei, ta ei näe selles paks välja, ta on ju sinu jaoks alati kaunis!).

Minge pärast ostlemist sööma või kinno

Olete pärast poodides tuiamist ära teeninud täis kõhu või muu meeldiva elamuse. Ja järgmisel ostutretil on, mida oodata! Eriti võib kaaslast rõõmustada see, kui ettepanek kusagile istuma minna tuleb sinupoolse üllatusena.

Ära vingu

See on rohkem laste teema. Mõtle parem, kas sul pole ehk endalgi midagi vaja. Kaaslasel oleks kindlasti hea meel sulle stiilinõu anda. Tee šoppamisest enda jaoks kasulik tegevus.

Paku välja alternatiive

Asju saab osta või ette valmis valida ka internetis. Tunne huvi, mis värvi, lõike või disainiga asju kaaslane soovib. Mida täpsemalt ta teab, seda kiiremini ostlemine läheb. Kõik inimesed, mitte ainult naised, teevad paljud ostud emotsiooni pealt. Mõistlik planeerimine aitab seda ohtu vähendada.

Samal teemal

24.01.2017
VIDEO | Tõeline härrasmees kandis naise kõiki oste

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee