Vicky BalchFoto: VidaPress
Toimetas Liivi Sõrmus 30. jaanuar 2017 23:01
Inglismaa ühe suurima lõbustuspargi Alton Towersi atraktsioonil juhtunud õnnetuse tagajärjel jala kaotanud naine poseeris alasti, et ühiskonna arusaama seksikusest muuta.

Amputeeritud jalaga Vicky Balch (21) tõdeb, et ta kaalus pärast 2015. aasta juunis juhtunud õnnetust enesetapu sooritamist, vahendab Metro.  

Praeguseks on ta suutnud mustast august välja tulla ja soovib oma armide abil teisi inimesi inspireerida.  

"Alguses oli selliseid päevi, kus ma lihtsalt ei tahtnud enam eksisteerida. Ma mõtlesin omaette, et mis mõte sellel kõigel on. Arvasin, et ma ei saa oma elu enam täiel rinnal elada ja et ei suuda end armastada."

Balch puistab südant, et pärast õnnetust hoidis ta väga omaette ning olgugi et tal on olnud kolm lühiajalist suhet, ei ole kaaslase leidmine tema sõnul sugugi kerge. Tavaliselt kohtab ta mehi kas ühiste tuttavate kaudu või Tinderis.

Praeguseks on naise suhtumine muutunud ning ta usub, et iga inimese jaoks leidub keegi, kes peab teda ilusaks.

Ta lisab: "Ma olen pidanud oma keha uuesti armastama õppima. Ilmselt ei suuda ma kunagi selle olukorraga täielikult leppida, aga ma armastan oma keha sellest hoolimata. Need on minu lahinguarmid ja ma olen nad omaks võtnud."

Kohutavas õnnetuses sai viis inimest viga

Vicky Balch oli üks viiest inimesest, kes poolteist aastat tagasi Alton Towersi lõbustuspargis juhtunud õnnetuses raskelt viga sai, kui ühel Ameerika mägede atraktsioonil sõitis  üks vagun teisele ligi 80 kilomeetrise tunnikiirusega tagant sisse.

Õnnetuses kannatanud rippusid maa ja taeva vahel peaaegu neli tundi ja ootasid, et päästetöötajad nendeni jõuaksid. Õnnetusjuhtumi tõttu sai Alton Towersi emafirma Merlin ligi kuue miljoni euro suuruse rahatrahvi.