Suhted

REKORDRIISTAGA MEES: "Tühja sest seksist – eelistan kuulsust!" (35)

Triin Tael, 24. jaanuar 2017 04:00
Roberto Esquivel CabreraFoto: TMZ.com / Splash News / Vida Press

Roberto Esquivel Cabrera alustas juba teismelisena rühkimist elueesmärgi poole: ta tahtis saada maailma pikima sugutiga meheks. Aastatepikkune venitamine kandis vilja. 53aastase mehhiklase meheau on ligi poolemeetrine ja ulatub talle põlvini. Naised ei võta rekordriistameest jutulegi, kartes põrgupiinu, kuid tema on ahastusest üle saanud ja keeldub lõikusele minemast: "Olen pigem kuulus!"

2015. aastal käisid jutud, et Guinnessi rekordiraamat kuulutas Mehhiko kirdeosas Coahuila osariigis elava Roberto maailma pikima riista omanikuks. Arstlik läbivaatus ja röntgenuuring tõestasid, et hiigelvemb on ehtne mis ehtne. Mehhiklane oli oma suguti isegi ära kaalunud – pani selle soki sisse ja hiivas kaalule. Tulemus: kilo. Ametlikku rekordit tema nimel siiski pole, kuid mitteametlikult kuulub tiitel Robertole.

Cabrera peenise mõõdud ajasid pornotöösturid elevile – talle on tehtud mitu koostööpakkumist. Varasema maailmarekordiomaniku, Ameerika näitleja ja kirjaniku Jonah Falconi (s 1970) suguti oli harilikus olekus 24 ja erekteerununa 34 cm pikk.

Samal teemal

28.12.2017
„Maailma pikima peenise omanik on petis!“
23.01.2017
POLE ÕNNISTUS, VAID NUHTLUS: mehhiklase poolemeetrine peenis on seksimiseks liiga suur
08.09.2015
PIKIMA RIISTAGA MEHE TRÖÖSTITU ELU: "Naised kardavad mind!"
07.09.2015
RASKERELVASTUS: kõige pikem peenis visati kaalule

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee