VÕTA ENDALE aega: Poolvääriskividest ehteid meisterdades on mõnus aeg korraks maha võtta. Saad endale kauni ehte, mida on hea ka talismanina kaasas kanda, ütleb Elena Koit.Foto: Tiina Kõrtsini
Piret Parik 20. jaanuar 2017 04:00
Roosa kvarts toob armastust, Aafrika türkiis annab julgust muutusi ellu viia. 

Roosa kvarts toob armastust, Aafrika türkiis annab julgust muutusi ellu viia. 

Järjest enam koguvad populaarsust poolvääriskivid ja üha enam naisi valmistab neist ise ka ehteid. Kes veel ei tea, siis poolvääriskivides on olemas vägi, mis aitab selle kandjal teatud eluvaldkonda või oma keha mõjutada, kinnitab 16 aastat tagasi kivimaailma sukeldunud Elena Koit. 

"Kui arvad, et võtad poolvääriskivi ja kõik su probleemid kaovad, siis päris nii see pole," tõdeb kivistuudio Loovuse Ruum omanik Elena Koit.

Samal teemal

Kommentaarid  (10)

äri 21. jaanuar 2017 13:16
See puhas äri oma müüdava ja tegelikult odava asja müümiseks. Usk millessegi aitab muidugi, aga miks see peaks olema just see kivi. Kalli inimesega jalutades ja rannalt leitud kivi aitab ehk tõesti. Aga rumalalt inimeselt tuleb ju raha ära võtta!
uu 21. jaanuar 2017 07:43
kõik see, mille sa võtad kätte rõõmsana, tänulikuna, leplikuna, andestavana,alandlikult abi otsijana, teeb sind paremaks ja kui oled ise parem, on kõik su ümber parem.
Võta see roosa kvarts kätte vihasena, kättemaksuhimulisena, kellelgi halba soovijana, vinguvana ja kõik, mis su ümber , võimendab su mõtteid ja tulemusi.
Inimesel võiks ju olla üks amulett, üks tammetõru, kastanimuna, männikäbi, roosa kvarts, mida käes veeretadae oma mõtteid korrastada. Kasvõi palvehelmed.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS