Mitmesugust

Katrin Karisma: "Olen enda laste ellu sekkudes suhteid rikkunud." 

Naisteleht, 18. jaanuar 2017 07:43
End üdini naiselikuks nimetav näitlejanna Katrin Karisma (69) peab soorollidest tähtsamaks tasakaalu ja rahu otsimist. Sellest veel olulisem on oskus mõista ja armastada oma lähedasi.Foto: Daisy Lappard
End üdini naiselikuks nimetav näitlejanna Katrin Karisma (69) peab soorollidest tähtsamaks tasakaalu ja rahu otsimist. Sellest veel olulisem on oskus mõista ja armastada oma lähedasi.

Kuigi Katrin Karisma on elanud üsna värvikat ja mitmekihilist elu, ei tuldud seda talle nina alla hõõruma. Tema esimene abikaasa oli näitleja Peeter Jakobi. Pärast seda abiellus ta ooperilaulja Hendrik Krummiga. Hiljem oli tema elukaaslane Tõnu Kilgas. Katrinil on kolm last: poeg Ivo ja tütred Mari ning Piret. Viimase isa on Tõnu Kilgas.

Katrin tunnistab, et mõnikord pole just meeldiv tulla koju, kus keegi sind enam õhtul ei oota, kuid ta juba oskab sellest mitte välja teha. Kui nii on läinud, tuleb end sellesse rolli sobitada ja leida üles positiivne pool. On käes aeg elada taas iseendale. Naisel on ka palju sõpru ja lähedasi, kellelt küsida abi ja koos midagi teha. Vanemad, kellel on eesmärgid otsa saanud, kipuvad näitlejanna sõnul oma laste ellu sekkuma. "See on aga väga-väga vale!"

Artikli täismahus lugemiseks:
Telli digiajakiri €/kuu
Oled juba lugeja? Logi sisse

Samal teemal

03.10.2018
Ekskallimatest Katrin Karismast ja Tõnu Kilgasest saab laval abielupaar
18.01.2017
Kuidas hinnata mee kvaliteeti?
18.01.2017
Minister Kadri Simson teab, kuidas lühema ajaga rohkem ära teha
18.01.2017
Malluka kolumn / Mina küll iial nii ei tee!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee