Mitmesugust

Ivo Linna: «Lapselaps on meie pere taas kokku toonud.» 

Naisteleht, 4. jaanuar 2017 10:31
Tervis on aga tarviline vara, sest Ivo tahab oma lapselastega veel palju päevi koos veeta. Vanaisa olla on laulja jaoks võrratu tunne. «Olen otsustanud, et just nende jaoks võtan nüüd aina rohkem ja spetsiaalselt aega. Muusik tunnistab, et viimane lapselaps on nende perekonna taas rohkem kokku toonud.»Foto: Daisy Lappard
«Teeme nii, et seekord ei kirjuta minust sellist moosist lugu,» palub Ivo Linna intervjuud kokku leppides. Eesti muusikatööstuse kõige kuulsam mees armastab asju otse öelda poliitkorrektsusele vilistades, ja on sellisena märksa mitmetahulisem, sallivam ja muhedam, kui võiks arvata.

Ivo aastalõpp on olnud kiire ja töömahukas, seetõttu pole just kerge tihedasse graafikusse veel ühte kohtumist lisada. «Möödunud aasta oli väga edukas. Parim asi on see, et sain taas vanaisaks,» tunneb muusik.

Tervis on aga tarviline vara, sest Ivo tahab oma lapselastega veel palju päevi koos veeta. Vanaisa olla on laulja jaoks võrratu tunne. «Olen otsustanud, et just nende jaoks võtan nüüd aina rohkem ja spetsiaalselt aega. Muusik tunnistab, et viimane lapselaps on nende perekonna taas rohkem kokku toonud.»

Artikli täismahus lugemiseks:
Telli digiajakiri €/kuu
Oled juba lugeja? Logi sisse

Samal teemal

08.00.2018
Päeval tukastamine, heategevus ja vara ärkamine: kuidas edukad vaba ajaga ümber käivad?
04.00.2017
Malluka kolumn / Aga kus su laps on?
04.00.2017
Manona Paris: "2017. aasta saab tulla täpselt nii hea, kui selle ise teeme."
04.00.2017
Kuidas muutis Amanda Hermiine Künnapase elu isa surm?