Foto: VIDA PRESS
Vidrik Võsoberg 2. jaanuar 2017 14:17
Igavikuline küsimus: kuidas tõsta erektsiooni suurust, tugevust ja vastupidavust? On olemas lõputu hulk erinevaid meetodeid, ravimeid ja seadeldisi, mis väidetavalt väikemehe suureks pumpavad, aga vähesed neist lahendustest, kui üldse mõni, on vettpidavad. Tegelikkus on selline, et me oleme õnnistatud või neetud sellega, mille iganes Jumal meile on andnud, märgib Ask Men. Aga kui alljärgnevaid nippe jälgida, siis on võimalik saada igal korral kätte maksimaalne erektsioon.

1. Söö hästi

Terve erektsiooni peamisi võtmesõnu on tervislik toitumine. Kui sind on lähitulevikus ootamas intiimne hetk, siis ei tasu süüa tugevaid ja raskestiseeditavaid toite. Toitumine võiks olla samasugune nagu on kasulik su südamele: palju tervislikke rasvu, vähe kolesterooli ja toidud, mis kuuluvad Vahemere dieedi juurde.

2. Vali õige asend

Erektsiooni tugevdamiseks on vaja leida endale õige asend. Kasuta siinkohal maa külgetõmbejõudu: mehel, kes on peal või kes seisab, on kõrgendatud vererõhk ja see aitab kaasa paremale erektsioonile.

3. Rahune maha

Stress on seksi juures suur ei-ei. Uuringud on näidanud, et kõrge ärevustase või tööstress on kõvaksminemisele külma duši mõjuga.

4. Piira oma tundlikkust, et kauem kesta

Ületundlikkuse piiramise klassikaline meetod on kondoomi kandmine. Kui sa oma naisega kummi kanda ei taha, siis keskendu muudele asjadele. Kui tunned, et hakkad kontrolli kaotama, siis vii end stseenist vaimselt välja. Trikk seisneb selles, kuidas sõidutada oma mõistus piisavalt kaugele, et vältida enneaegset seemnepurset, aga mitte nii kaugele, et kaotada erektsioon.

5. Ära hoia arvutit süles

Tuleb välja, et sülearvuti kuumus ei kahjusta mitte ainult su spermat, vaid ka erektsiooni. Niisiis pane läpakas lauale ja loe edasi.

6. Hoia ravimite kasutamine kontrolli all

Tänapäeval on üha levinum ravimite kasutamine näiteks depressiooni, sotsiofoobia ja ärevushäirete puhul. Õnnetuseks on need ravimid erektsiooni surm ja need võivad tekitada ka erektsioonihäireid. Konsulteeri oma arstiga, saamaks selgust, et ega sa pole liiga paljude tablettide peal – või ütle seksuaalelule hüvasti.

7. Pese hambaid

Jah. päriselt. Teadlased on leidnud otseseid seoseid igemehaiguste ja erektsioonihäirete vahel. Sest igemehaigused on seotud südameprobleemidega ja see võib ajada rivist välja vererõhu. Korralik suuhügieen aitab sul paremini kõvaks minna.

8. Treeni, treeni, treeni

Tee kõhulihaste harjutusi, sest kõhulihased toetavad ja hoiavad su erektsiooni. Pealegi, kui sul on suur kõht, siis tundub su liige selle kõrval võrdluses väiksem. Heas vormis olemine tekitab sul endas osas head ja enesekindlat tunnet. Võid ka proovida teha peenisele Kegeli harjutusi. Kuigi need ei muuda seda suuremaks, aitavad harjutused kauem kõvana püsida.

9. Ära liialt suitseta ega joo

Suitsetamine tekitab halvemat vereringet. Ja kui sa tahad, et sul seisaks, siis peab veri ringi käima. Liigne alkoholi tarvitamine aga muudab su viineri tuimaks ja võib mõjutada eesnääret.

10. Ära liiga sageli masturbeeri

Tahad ju hoida oma laadungit partnerile, mitte oma käele. Mittemasturbeerimine nõuab natuke enesekontrolli, aga enamikul meist on see ju olemas, kas pole? Enamik mehi võib end rahuldada korra päevas, ilma et see seksuaalset sooritust mõjutaks, aga tasub mõelda masturbeerimise viisile. Liiga jõuline eneserahuldamine võib tundlikkust vähendada ja see võib vahekorra ajal probleemiks saada.