Esimene tüli.Foto: Bubbles Photolibrary / Alamy
Toimetas Anna-Maria Uulma 18. november 2016 23:27
Iga abiellunu teab, et kõige raskem oli tal kaaslast mõista esimesel aastal peale laulatatust.

Bustle toob välja neli tüli, mida äsja abiellunud kõige tihedamini läbi peavad elama.

Ehmatus, et teine inimene ei muutugi.

Tihtipeale loodame, et meie tulevane kaasa muutub abielludes, kui tegelikkuses ei pruugi seda  juhtuda. See võib tekitada aga abiellunute vahel tülisid, juhul kui nad ei suuda teist osapoolt aktsepteerida nii nagu ta on.

Kuidas te vaba aega veedate?

Kui veetsid nädalavahetuseti pikalt aega enda sõpradega, siis peale abiellumist võivad asjad muutuda. Nüüd pead paratamatult enam aega veetma koos naisega.  Kui aga juhtub, et mõlemal poolel on vabaaja veetmise kohta erinev arusaam, siis võivad tekkida ka tülid.

Raha.

Alatiseks jääb üheks tülide põhjuseks raha, sest tihtipeale võib olla kahel abiellunul erinev arusaam säästmise või sisseostude kohta.

Oletamine.

Pidevalt ainult oletades, kuidas sinu abikaasa teie finantsseisu näeb, kuidas te vaba aega planeerite või oletus, et sinu partner soovib end muuta, viivad samuti tülideni. Siinkohal jäta meelde, et tähtis on alati rääkimine, mitte pidev oletamine.

Samal teemal

Kommentaarid  (4)

lahe 19. november 2016 08:47
asi see õhtuleht. vaatan paremalt on rubriik "praegu kuum". liis lass jne. aga 0 kommentaaridega lood. sest et kommenteerimine on seal võimatu . delfis on ikka kuumad lood sadade / vahel tuhandete kommentaaridega. a õhtuleht on manduv nagu postimees.kaalun võimalust. et oma memmele ma seda lehte edaspidi enam tellima ei hakka. lugegu siis ise oma lugusid.
teemast - siis : kas on tõepoolest kedagi. kes arvab. et tema elukaaslane on selleks ilma sündinud. et tema pilli järgi tantsida ? kui nii ajudeta inimene suhtesse astub. siis palju edu talle.
Naisega 19. november 2016 06:16
kes kogu aeg seebikaid vaatab pole midagi rääkida. Ta ei kuulegi siis midagi.
Ei 19. november 2016 07:14
siis tohi segada, muidu maailma lõpp kohe käes.
siis 19. november 2016 08:13
pead ka neid "elu manuaale" vaatama, et teada, mida naine ilmselt "oletab"…
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS