Kurb tüdruk maas istumas.Foto: Chris Rout / Alamy
Toimetas Anna-Maria Uulma 14. november 2016 22:05
Meist keegi ei soovi end üksikuna tunda, kuid kahe suhte vahele peaks jääma siiski piisav aeg.

Bustle toob välja kümme punkti, mis viitavad, et sa ei peaks veel uut suhet otsima.

 Sa käid TEIE kohtades.

 Viibides tihti kohtades, kus armastasite käia teie suhte ajal, on see märk sellest, et sa ei pruugi olla veel enda eksmehest üle saanud.

 Sa armastad teisi temaga võrrelda.

 Kui sa arvad siiani, et sinu viimane poisssõber oli unikaalne, siis ei lasegi sa teisi mehi enda lähedale. Nii oled sa siiani kinni inimeses, kes peaks tegelikkuses juba minevik olema.

 Sa tunned nostalgiat.

 Kui soovid enda eksmeest siiani pidevalt meenutada, siis tunned tema vastu nostalgiat, mis aga tähendab, et sa ei ole valmis veel edasi liikumiseks.

 Sa tunned end kurvana.

 Sa ei ole enda eelmisest kaaslasest üle saanud, kui sa ei suuda rõõmu tunda headest asjadest ning seiklustest sinu ümber.

 Pidev sotsiaalmeedia vaatamine.

 Pane tähele, et enda eksmehe pidev Facebooki konto külastamine on märk sellest, et vajad temast üle saamiseks veel aega.

 Sa otsid süüdlast.

 Pidev süüdlase otsimine kas endas või eelmises partneris näitab samuti seda, et sa ei ole valmis veel uue suhtega alustama.

 Sinu sõbrad ei jaksa enam sinu halamist kuulata.

 Meist keegi ei jaksa kuulata pidevalt ühte ja sama juttu. Kui sa aga siiani enda eksmehest räägid ja su sõbrad selle kohta märkuseid teevad, siis soovitame sul veel uue suhtega oodata.

 Sa hoiad alles enda ekskuti asju.

 Hoides endaga vanu asju ei anna sa ruumi uutele.

 Oled endiselt vihane.

 Ära otsi endale veel uut inimest, kui tunned siiani viha eelmise inimese peale!

 Sa ei taha, et tema õnnelik oleks.

 Kui sa tunned siiani viha enda ekskuti üle ja tunned vastikust teadmisest, et ta elab õnnelikult, siis soovitame sul veel mõnda aega vallalisena hakkama saada.