Mitmesugust

Manona Paris: abikaasa Krister tahtis isapuhkusele jääda juba kuue aasta eest (34)

Katharina Toomemets, 3. november 2016 04:00
MÕNUS ELU: Manona ja Kristeri peres kasvab kaks poega – kuueaastane Tristan ja pooleaastane Robin. Kui esimese lapsega oli kolmeaastasel vanemapuhkusel Manona, siis teise pojaga on kodus hoopis Krister.Foto: Tiina Kirs

"Krister tahtis isapuhkusele jääda juba siis, kui olime esimese lapse Tristaniga Moskvas. See idee oli juba kuus aastat tagasi. Toona polnud sel aga mõtet," räägib ajakirja Naised+Naisteleht peatoimetaja Manona Paris, kes kuu aja eest, pool aastat pärast beebi sündi, tööle naasis ja abikaasa isapuhkusele jättis. 

Manona Paris ja Eesti Päevalehe arvamustoimetuse juht Krister Paris said 25. märtsil teise poja. Miks ta aga juba tööpostile naasta otsustas? "Kui saatus vilgutab tuledega ja orkester mängib sinu viisi, tuleb see kutse vastu võtta. Ma sain võimaluse tagasi tulla ja otsustasin sellest kinni haarata, sest asjaolud sobisid. Julgete päralt on maailm!"

Kui Manona Robiniga lapsepuhkusele jäi, oli ta nimelt ajakirja Naised peatoimetaja. Pool aastat pärast uue ilmakodaniku sündi tööle naastes juhatas aga juba kaht kokku pandud naisteajakirja, uue nimega Naised+Naisteleht. "Naiste ja Naistelehe ühinemine on väga orgaaniline ja loomulik samm, sest tegu on üsna sarnaste väljaannetega. Ma usun, et lugeja vaid võidab sellest," ütleb Manona. Kahe ühinenud armastatud naisteajakirja juhtimine on Parise sõnul väga uhke tunne. Päris eemal Manona ajakirjast muidugi polnud – ta on kogu aeg kirjutanud kolumni ja vahel teinud ka pikemaid kirjatükke. 

Samal teemal

30.03.2016
MANONA PARIS POJA SÜNNIST: see on meie ühise loo algus – loodan, et olen talle parim ema!
28.03.2016
Manona ja Krister Paris said teise poja: nimeks pandi ilmakodanikule Robin

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee