Mitmesugust

Carmen Pritson-Tamme leidis endas sensitiivi: "Pidin väga palju andeks paluma." 

Naisteleht, 2. november 2016 08:37
Foto: Daisy Lappard
Ratsionaalne ja konkreetne Carmen Pritson-Tamme on alati olnud kahe jalaga maa peal. Mullusest palverännakust Santiago de Compostelasse sai aga alguse müstiline teekond, mis tõi reaalse suure valu kaudu kaasa vaimse ümbersünni, mille krooniks sai iseendas sensitiivsete võimete avastamine.

See kõlab ehk kummaliselt ja ega ta sõbrad seda enamjaolt tea, aga Carmen (40) on hakanud tunnetama puude energiat. «Olin emotsionaalselt väga tugevas kriisis ja pärast murdumist juhtus minuga midagi. Olen nüüd teine inimene,» räägib naine.

Samal teemal

Pärast palverännakut hakkasid naisega juhtuma asjad, mida ta ei osanud seostada. «Mul olid enne reisi tugevad seljavalud ja pärast rännakut need lõppesid. Kõndisin oma selja lahti ja energia sai liikuma.» Enne palverännakule minekut öeldi Carmenile, et ta ei tohiks selliste valudega sinna üldse minna.

Praegu teab saatejuht, miks need valud tal olid. «Inimesel avanevad just juurtšakra kaudu sensitiivsed võimed, mis väljenduvad seljavaludes.» Pool aastat hiljem oli tuntud telenäol väga suur emotsionaalse stressi periood. «Kohtusaalis istudes tuli minu juurde inimene, kes ütles, et ta näeb minu kohal suurt musta pilve. Sa pead kuskilt abi saama, sest muidu lõpetad halvasti – just need olid tema sõnad.»

Artikli täismahus lugemiseks:
Telli digiajakiri €/kuu
Oled juba lugeja? Logi sisse

Samal teemal

26.03.2018
Carmen Pritson-Tamme sukeldus psühholoogiasse: „Inimesed elavad pidevas hirmus. Meil puudub turvatunne.“
11.03.2018
Uudistesaate „Reporter“ töömesilane Carmen Pritson tegi oma elus totaalse kannapöörde
02.10.2016
Uus Naisteleht on ilmunud. Vaata, millest põnevast see kirjutab!