Mitmesugust

Õpetus, kui soovid eksmehest üle saada (6)

LISA KOMMENTAAR

..... 1. november 2016 11:44
Lahuta ja abiellu. Mis mõte sellel on ? Abiellu ja lahuta. Mis mõte sellel on ? Rumalus kuubis ja ei enamat. Kui oled ikka a 10 aastat ühega elanud siis lahutus ei anna midagi ega kedagi paremat. Varsti tahad oma endise mehe juurde tagasi.
Lihtne 1. november 2016 06:40
Ei saa lahti mitte mingi valemiga.
1. november 2016 01:31
Oi kui mööda siin pannakse. Kas tõesti on see nii raske et peab kohe rämpstoitu sööma ja alkoga end turgutama, no way!!! See pole küll lahendus. Mis siin pisardada, minge eluga edasi ja egas mehed pole ilmast kadunud ja ega tagavara ei aita ka. Ilma meheta on ka vahel lõbus elada. Seline tunne jääb et see mees kohe PEAKS olema v? Ei pea ju. Kui oled elus läbi tule ja vee tulnud ja näinud millised need mehed on siis kasvatad endale paksu naha selga ja seda lihtsam on ka lahkuminek, Jalaga sinnasamusesse ja uksest välja. Ja läinud ta ongi. Ja mingit ülesaamist ei olegi vaja. Rõõmustage naised, te saate ometi tüütusest lahti. Nautige vabadust, te ei kujuta ette kui tore see on.
Hämmastav jampslemine 31. oktoober 2016 21:28
Mis asi see oli, Anna-Maria Uulma?!? Kas Õhtulehes töötamiseks pole tõesti enam vajalik mingisugunegi, kõige algelisem väljendus- ja kirjaoskus?
ja 31. oktoober 2016 20:55
kui tagavara kutt taob su haiglasse, siis esita arve ohtulehele.
Elukogenud naine 31. oktoober 2016 20:48
on suur onn , et lahti sain.See polegi nii lihtne. Moni mees arvab, et võibki naise majas , naise ülalpeetav olla.