Suhted

50 HALLI VARJUNDIT KIRIKUS: biseksuaalse kirikuõpetaja orgiad ja hoorad võtsid talt töö (4)

Õhtuleht.ee, 27. oktoober 2016 14:26
Lustlik ja seksisõltlasest pastor elas kaksikelu.Foto: PantherMedia / Scanpix
Inglismaal jäi ametist ilma eriliste huvidega pastor, kes biseksuaalsena harrastas orgiaid ja kasutas lõbunaisi. Mehe sündsusetud teod tõi avalikkuse ette tema enda naine...

Avalikkuse ette tiriti kirikuõpetaja käigud geisaunas ja vürtsikad hetked, mil laksud ja lajatused tabasid ka vikaari enda naist, vahendab The Sun.

Seksisõltlasest vikaari tegevused paljastusid tänu ta enda naisele, kes otsustas mehe kohta tõendeid koguda ja ametliku kaebuse esitada.

"Kaks tema kõige tähtsamat asja elus olid - Jumal ja Seks," selgitab pastori naine.

Kiriku tribunali ees Londonis paljastus vikaari tegelik elu.

James Day naine tõestas, et mees osales grupiseksis, käis geisaunades, ihaldas prostituute ja andis laksu isegi oma naisele.

Reverendi naise Birte tunnistus oli nii võimas ja alandavalt paljastav, et kirikukohus keelas mehele töö pastorina terveks eluks.

Cambridge`is hariduse saanud kolma lapse isa oli oma naist rünnanud näiteks salliga, löönud teda töömehe nähes. Naine tõi kohtu ette kogu ebasündsa materjali mehe arvutist, mis oli pornograafiat täis.

Vägistamised, sidumised, noored mehed ja naised erinevates kaadrites, piinatud ja põletatud naised - see kõik pakkus preestrile huvi.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee