Mitmesugust

KÕHT TÄIS TEISITI: ema toidab 5-aastast tütart ainult toorest puu- ja köögivilja söötes (3)

Õhtuleht.ee, 29. september 2016 13:04
Foto: PantherMedia / Scanpix
Veganlust järgiv naine, kes ise alles taastumas buliimiast, toidab oma tütart  toorete puu - ja köögiviljadega. Ema sõnul tütar armastab sellist toitu.

27-aastane vegan Rhiannon Griffin muutis elustiili 2015. aasta märtsis, kui leidis Youtube.com-ist Danny Glassi õpetused veganlusest, vahendab Metro.

Naise sõnul muutus ta elu pärast toitumise muutmist imeliseks, mistõttu selgitas ta muudatusi toitumises tütar Mollyle. Nüüd söövadki ema ja tütar mõlemad orgaanilisi puuvilju, köögivilju ja smuutisid.

"See on emana ju nii loomulik, et kui tunned end suurepäraselt, siis tahad, et ka sinu väike tütar end nii tunneks," põhjendab Rhiannon.

Ema sõnul selgitas ta tütrele eetiliselt, kuidas loomseid tooteid saadakse, misjärel laps tahtis samuti süüa nagu vegan.

Rhiannon rõõmustab, et Molly ei nõua rämpstoitu ega maiustusi, vaid soovib toiduks puu - ja köögivilju.

"Me oleme mõlemad nii õnnelikud ja energilised. Molly magab hästi ja ma isegi ei mäleta, et millal meist kumbki viimati haige oli," võtab veganlust armastav ema.

Fotod!

Samal teemal

07.00.2017
Maitse üle ei vaielda: üks pistab puulehti, teine toitub praetud sitikatest-satikatest või vitsutab kõvasti rasvast
15.09.2016
"Võta viiner piruka seest välja ja söö tainas ära!" ehk Millist elu elavad taimetoitlased ja veganid? Milliseid negatiivseid kogemusi on nemad tundnud?

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee