Mitmesugust

Eestit külastab peagi Venemaa tuntuim selgeltnägija! (12)

Naisteleht, 28. september 2016 16:25
Foto: Erakogu
13.-16. oktoobril külastab Eestit Venemaa tuntuim ja enim tunnustatud legendaarne selgeltnägija ja teadlane „Venemaa hõbedane haldjas” Natalja A. Onufrieva.

Hõbedane Haldjas on Venemaa teeneline selgeltnägija ja energeetiline tervendaja. Prioriteetsed tööd, millega Natalja tegeleb, on inimese üleloomulike võimete uuringud ja uute tervendamismeetodite välja töötamine. Ta on avaldanud selgeltnägemise ning selle õppimise võimaluste kohta raamatuid ja samuti ilmub Akadeemial oma perioodiline ajakiri.

Oxford EBA Award CeremonyFoto: www.silvis.co.uk

Kogu suguvõsa tundis tema üle uhkust, vanaisa soovitas tal õppida inimese anatoomiat. Ainult vanaemale ei meeldinud lapselapse selline võime. Vanaema pidas seda inimesele kohatuks, pühadust riivavaks. Natalja õppis algul meditsiiniinstituudis, hiljem Moskva Ülikoolis psühholoogiat. Ta pühendus perestroika järgsel perioodil esoteerikale, kui see enam tabu polnud.

Foto: Erakogu

Oma nime Hõbedane Haldjas on Natalja A. Onufrieva saanud legendaarselt pimedalt Bulgaaria selgeltnägijalt Vangalt, kellega nad pole kunagi kohtunud. „Oleme kohtunud, aga mitte siin maailmas,” ütleb ta. Küll aga oli Vanga üheks heaks sõbraks Selgeltnägemise ja Tervendamise Akadeemia juhataja Arkadi Gaidukile, kellele naine ühel kohtumisel ütles: teil on seal üks hõbedane haldjas, peaksid temaga kohtuma ja koos töötama.

Arkadi ja Natalja kohtusidki Moskvas ja nad on praegugi suured sõbrad. Natalja on süvausklik, tal on hea kontakt mitte ainult õigeusu, vaid ka islamiga, preestrid ja imaamid usaldavad teda ning ta on mõlemalt religioonilt tunnustused ja pühitsuse saanud.

Usuringkonnad teavad, et naine on vaimne inimene, tõsiusklik, siiras. Ta peab oma kohustuseks inimesi aidata. Ka Venemaa metropoliit on Nataljat jälginud ja temas negatiivsust leidmata, on talle õnnistuse andnud. „Me oleme kogunud raha pühakodadele ja lastekodudele ning praegu on meil seminarid, mille tulu läheb väga raskelt haigete laste peredele, kel pole raviks raha,” räägib naine heategevusest.

Tema poole pöörduvad ka õiguskaitsjad, kui on vaja leida kadunud inimesi või kurjategijaid ning tulemusi on igasuguseid. Selgeltnägija ütleb, et antava infoga võib teha nii head kui halba – on olnud juhuseid, kus kadunud inimene on ennast peitnud vägivaldse pereliikme eest.

Natalja aitab inimesi siiski peamiselt terviseprobleemide puhul. „Tavameditsiin aitab palju, kuid kui meedik ei suuda näha haiguse põhjust või pole tal võimalik aidata, tulevad inimesed minu juurde,” selgitab ta. Tullakse nii tühiste asjade kui ka surmahaigustega, tema võtab vastu kõiki. Nii tuli kord üks naine tühise küsimusega, aga jutuajamise käigus tulid välja tema õudseimad saladused, mis olid seotud lapse surmaga ja lammutasid juba tema psüühikat.

Ta on päästnud abielusid ja hoidnud ära tarbetut operatsioonile minekut. Mõnikord algab psühholoogi töö hommikul kell 8 ja venib üle südaöö. Reklaami ta endale ei tee, sest teda leitakse niigi.  Natalja A. Onufrieva ütleb, et talle meeldivad nii Eesti kui ka pealinn Tallinn, sest siin voolavad energiad vaikselt ning valitseb rahulikkus.

Foto: Erakogu

Tema poole pöörduvate inimeste hädad on samad, mis Venemaal – on nii kehaliselt kui hingeliselt haigeid, on inimesed, kes muretsevad laste või maailmas toimuva pärast ja on need, kes tulevad, sest huvituvad vaimsusest.

Palju esitatakse küsimusi ja Natalja tahab, et inimesed mõtleksid kaasa, sest sageli nad seda ei tee. „Ma ei taha, et oleks monoloog, vaid dialoog,” ütleb ta. Eriti oluliseks peab naine sõltumatust esoteerikast, et inimesed mitte ainult ei kuulaks neile räägitut ja tegutseks selle järgi, vaid mõtleks kaasa, et selle tulemusel ei tekiks lammutamist, vaid loomine.

Natalja Onufrieva tuleb Eestise juba kolmandat korda. Kõik siin esitatud seminarid on olnud väga huvipakkuvad ja maailmapilti laiendavad. Taevas ja Maa keskusel on Moskva Rahvusvahelise Akadeemia ainuesindusõigused ja ka pühitsetud õppejõud, kes edastab akadeemia õppematerjali eesti keeles.

Varsti ilmub eesti keeles ka raamat Natalja Onufrieva selgeltnägemise õpetuste kohta.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee