Mitmesugust

Kuidas vabastada kodu halvast energiast? 

Naisteleht, 14. september 2016 11:30
Foto: PantherMedia / Scanpix
Kodu peab olema kindlus ja sinna pead naasma hea tundega. Kui aga tundub, et halb energia on kodu üle võimust saanud, tuleb midagi ett e võtt a. Toome sinuni 13 nippi, kuidas elamine mõnusamaks muuta.

1. Õhuta! Selleks et halvast energiast vabaneda, tuleb kõigepealt tube tuulutada. Seega ava kodus kõik aknad! Mis sest, et õues on külm ja tegelikult tahaks need kohe kinni tõmmata.

Samal teemal

2. Puista nurkadesse soola. Oled kolinud uude kohta ja tunned eelmiste elanike negatiivset energiat? Sellest vabanemiseks raputa toanurkadesse soola ja lase sel 48 tundi seista. Kahe päeva möödudes puhasta nurgad kas harja või tolmuimejaga ning viska sool prügikasti.

3. Põleta viirukeid. Viirukeid on kasutatud aastatuhandeid nii religioossete rituaalide läbiviimiseks kui ka haiguste raviks. Seega on viimane aeg muretseda endale koju kimp viirukeid ja lasta neil mõnus meeleolu luua. Valik on ju suur – võta poest enda lemmiklõhnad ja lase neil meeli rahustada.

Ülejäänud kümmet nippi loe edasi juba värskest Naistelehest naisteleht.digi.ee!

Digiajakirja lugemisel kasuta perepaketi võimalust! Perepakett annab Sulle ja veel neljale pereliikmele ligipääsu Eesti suurematele nädala- ja päevalehtedele ning ajakirja sisule (sh Delfi tasulisele sisule). Iga pereliige saab valida endale huvipakkuvamad väljaanded ja lugeda neid igas kohas, igast seadmest. Perepaketist loe lähemalt perepakett.ee

Naistelehe paberajakirja leiad ikka ja alati siit - ajakirjad24.ee/naisteleht

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee