Mitmesugust

Erkki Sarapuu utsitab mehi arstile: "Meie ümbert on lahkunud liiga vara liiga palju toredaid inimesi!" (16)

Naisteleht, 14. september 2016 16:59
Foto: Daisy Lappard
Erkki peab end tõeliseks Eesti meheks, kes pöördub arsti poole alles viimases hädas. Kui ta aga möödunud aastal arstilt kuulis, et vere kolesteroolisisaldus on liiga suur, tegi ta enda elus tõsised korrektiivid.

«Ütlen meie meestele taas: õigel gel ajal avastatud häda on võimalik ravida, hiljem nutmisest pole paraku kellelegi abi. Isegi kui tegemist on seljavalu või närvipõletikuga, ei teki aegsasti arsti poole pöördudessellest midagi kroonilist.»

Peamine on õigel ajal jälile jõuda.«Meie ümbert on lahkunud liiga vara liiga palju toredaid inimesi, sest nad ei ole käinud end õigel ajal kontrollimas. Miks me teeme endale ise liiga? Tervis on meie oma kätes ja meestel tasub sellele mõelda.»

Samal teemal

Kuidas aga Erkki ise pideva väsimuse tõttu lõpuks arsti poole pöördus ja sealt murettekitava diagnoosiga tagasi tuli, loe edasi juba värskest Naistelehest!

Loe värsket Naistelehe numbrit edasi juba digiajakirjast digi.naisteleht.ee!

Digiajakirja lugemisel kasuta perepaketi võimalust! Perepakett annab Sulle ja veel neljale pereliikmele ligipääsu Eesti suurematele nädala- ja päevalehtedele ning ajakirja sisule (sh Delfi tasulisele sisule). Iga pereliige saab valida endale huvipakkuvamad väljaanded ja lugeda neid igas kohas, igast seadmest. Perepaketist saab lähemalt lugeda perepakett.ee

Naistelehe paberajakirja leiad ikka ja alati siit - ajakirjad24.ee/naisteleht

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee