Mitmesugust

Aita Vaher: "Kui Vello oleks kukkunud, oleks see olnud hirmus laks..." (3)

Naisteleht, 14. september 2016 15:09
Foto: Daisy Lappard
Tänavu suvel tekitas eestlaste seas suurt elevust tsirkusemees Vello Vaher, kes pääses maailma ühe vaadatuma telesõu «America’s Got Talent» 36 parima sekka. Mida aga tähendas ilmakuulsa telesaatega kaasnev pinge ja virvarr Vello abikaasale Aitale?

Näitlejanna Aita Vaher (53) on äärmiselt soe ja südamlik inimene. Habras naine, kelle imetlusväärne siirus tekitab igas kuulajas sooja tunde ning annab jõudu. Küsimusele, kuidas talendisaate karussell hoo sisse sai, vastab Aita, et ühel päeval Vello lihtsalt ütles, et teda kutsuti sellesse saatesse ja ta proovib. «Minu esimene reaktsioon oli, et kuule, keegi teeb sinuga nalja. Said midagi valesti aru ja küllap tõmmati sind haneks,» meenutab Aita naerdes. «Ma ei suutnud lihtsalt uskuda.»

Samal teemal

Miks aga Aita Vaher esimest korda elus Vello trikke hirmsasti kartis, miks tekkis Vellol ööl vastu tähtsat esinemist tõsine paanika-atakk ja kuidas nad pärast 30ndat abieluaastat ikka nagu vastarmunud on, loe edasi juba värskest Naistelehest!

Loe värsket Naistelehe numbrit edasi juba digiajakirjast digi.naisteleht.ee

Digiajakirja lugemisel kasuta perepaketi võimalust! Perepakett annab Sulle ja veel neljale pereliikmele ligipääsu Eesti suurematele nädala- ja päevalehtedele ning ajakirja sisule (sh Delfi tasulisele sisule). Iga pereliige saab valida endale huvipakkuvamad väljaanded ja lugeda neid igas kohas, igast seadmest. Perepaketist saad lähemalt lugeda perepakett.ee

Naistelehe paberajakirja leiad ikka ja alati siit - ajakirjad24.ee/naisteleht

Samal teemal

24.06.2018
Aita Vaher: „Mul on alati hea meel, kui ma ei pea oma laste akrobaaditrikke nägema – siis ma ei tea, mida karta!“
04.04.2017
Staarakrobaat Vello Vaher üritab laupäeval maailmarekordit püstitada
31.02.2017
Vello Vaher kavatseb purustada maailmarekordi ja jõuda Guinnessi rekordite raamatusse
07.09.2016
Vello Vaher elust pärast talendisaadet: siiani maksan võlgasid