.Foto: Vida Press
Õhtuleht.ee 15. august 2016 14:08
Oled 30ndates ning kõik sõbrad tunnevad sulle justkui kaasa, et sa endale veel kedagi leidnud ei ole? Tegelikult peaksid aga hoopis sina neile kaasa tundma!

Kiputakse arvama, et kui sa oled 30ndates eluaastates ning pole endale veel kallimat leidnud, siis suure tõenäosusega jäädki vanatüdrukuks. Tegelikult ei tasu lasta ennast aga sõprade ja tuttavate arvamusest mõjutada, sest 30ndad on parim aeg vallaline olemiseks.

Miks? Sellepärast, et :

1. Sa ei põe enam sellepärast, kui pead kuhugi üksinda minema. Kui 20ndates võid sa tunda ennast nõmedana kui teistel on kaaslased ja sul mitte, siis 30ndates oskad seda hoopis nautida.

2. Sa saad kulutada oma aja leidmaks endale sõpru, kes sulle ka tegelikult meeldivad ja kellega sul on midagi ühist.

3. Kohtamas käimine on palju lihtsam sellepärast, et mehed võtavad sind tõsiselt ning sa tead täpselt, mida sa tahad ja mida mitte.

4. Sa õpid toime tulema kõiksuguste asjade ja olukordadega, millega sa suhtes olles silmitsi seisma ei peaks või mille puhul sa võiksid oma kallimalt abi saada.

5. Sa võid vabalt reisida sinna, kuhu sa tahad, kui iganes kauaks sa tahad. Sinu suhtes olevad sõbrad ja ei saa seda luksust lubada kuna nad peavad oma reisiplaanid läbi arutama kallima ja lastega.

6. Sul on võimalus õppida teiste vigadest.

7. Sa saad teha igast päevast sellise päeva nagu sa ise soovid ja tahad.