Milliseid stiilireegleid peaks üks õige mees alati järgima?Foto: Vida Press
Eiris Teeveere 6. august 2016 04:00
Kuigi mehed kardavad kõike moega seonduvat nagu tuld, siis ei tasu arvata, et stiilireeglitest kinnipidamine teeb kedagi automaatselt moeahviks, kelle üle sõpradel on hea nalja visata.

Pigem tagab stiilireeglite järgimine selle, et näed alati hea ja maitsekas välja. Naistele annab see aga vihje, et tegemist on mehega, kellele läheb tema välimus korda ning kes ei pea kenasti riietumist sugugi nõrkuse tunnuseks.

Seega, milliseid reegleid alati järgida?

Sobita kokku eri materjalist rõivad

Kui kannad ainult puuvillast asju, siis näeb üldpilt suhteliselt nukker välja. Riietust aitab huvitavamaks muuta ka värvitoonide ja mustrite kombineerimine.

Kanna alati õiges suuruses riideid

Kui sa pole kindel, mis suurus sulle sobib või suuruste süsteem ajab mõttelõnga sassi, siis palu abi või proovi poes niikaua kuni leiad selle suuruse, mis sulle ideaalselt passib. Liiga suurte või liiga kitsaste riiete kandmine jätab sinust lohaka mulje.

Väldi logosid, mis karjuvad tähelepanu järele

See ei jäta sinust rikkamat või stiilsemat muljet, kui sul on üle kõhu Versace või Armani kirjutatud. Pea meeles, et tõeliselt rikkad ei kanna kunagi sellisete logode või brändikirjadega asju, mida pimedad ka näevad. Pealegi on see ka veidi labane.

Jälgi, et su pesu ja sokid oleksid korralikud

Jäta pintsaku või bleisri alumine nööp alati lahti

See on reegel, millest lihtsalt tuleb kinni pidada, mitte raiuda nagu rauda, et kui on nööbid, siis on nad mõeldud kasutamiseks. Nii tagad ka selle, et kui juhtud maha istuma, saad end endiselt vabalt liigutada ning pintsak ei näe seljas naljakas välja.

Õpi siduma lipsu

ja pea meeles, et lipsu ei tohi kunagi püksivärvli vahele toppida.

Kanna olukorrale vastavaid jalanõusid

Kui on pidulik üritus, siis pidulikud kingad. Kui lähed mõnele vabamale päevasele üritusele, siis eelista näiteks mokassiine.

Varbavaheplätud võiksid jääda randa. Kindlasti pea meeles, et tosse või tenniseid kandes ei tohiks need olla porised, mudased või mingil muul moel määrdunud.

Samal teemal

Kommentaarid  (5)

Ühed 6. august 2016 15:10
loovad moodi, teised kannavad. Mõlemad on tähtsad. Korralikult riietatud mees on silmailu nagu nainegi. Meeste puhul on figuuri säilitamine tähtsamgi, kui naistel, sest puudusi on raskem varjata. Lõpetage mehed see mõttetu õllelarpimine , liikuge suts rohkem ja kuulake naiste nõuandeid riietumisel ja kõik on rahul.
jama 7. august 2016 17:58
hari ennast "õllekõht" ei ole õlle joomisest, vaid sisemine rasvumine. Mina olen igati vormis ja sportlik mees, aga naised mind ei taha, niisuguse kõhuga mees, kes ise ei saa kingapaelugi kinni, niisuguste ümber on naised, nagu kärbsed ... hunniku ümber.
esimine reegel, 6. august 2016 14:40
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS