Mitmesugust

Mart Müürisepp näitas uue Samsungi esitlusel enda tõelist ego 

Naisteleht, 4. august 2016 09:58
Foto: Kalev Lilleorg
150 Eesti tehnikahuvilist kogunesid 2. augustil Coca-Cola Plazasse, et üheskoos vaadata Samsungi uusi nutisaavutusi. Lisaks telefoni esmaesitlusele lõbustas õhtujuht Mart Müürisepp publikut humoorika improviseeritud nukuetendusega ehk tutvustas kõigile enda alter egost nukku.

Samaaegselt New Yorgis, Londonis ja Rio de Janeiros toimunud telefoni esmakordsest lahtipakkimisest sai pärast esmaesitluse otseülekannet ka uhiuusi nutitelefone oma silmaga näha ja proovida.  

Võrreldes eelkäijatega on Galaxy Note7 nutitelefon saanud mitmeid täiendusi. Uus seade on rafineeritud viimistlusega, selle loomisel on kasutatud parimaid materjale, telefon on disainitud sümmeetriliselt kumerate servadega ning on veekindel.

“Galaxy Note7 kombineerib erinevad töövõimalused ja meelelahutuskeskuse ühte seadmesse kokku ning tänu kõrgtasemel turvalisusfunktsioonile ja täiustatud ökosüsteemile on ta sobiv neile, kes soovivad elus palju saavutada,” ütles Samsung Eesti juht Toomas Tiits. “Elu muutub kiiremini kui ei kunagi varem ja nii lõime nutitelefoni, mis liiguks selle kasutajaga samas tempos, aidates asju kiirelt, lihtsalt ja turvaliselt korda ajada kus ja millal iganes.”

Galaxy Note7 saabub müügile Eesti suuremates elektroonikapoodides ja mobiilioperaatorite esindustes 19. augustil ning seadme soovituslik hind on 869 eurot.

Galaxy Note7 saab ette tellida alates 16. augustist, kõigile varajastele tellijatel annab Samsung tasuta kaasa uue Gear VR virtuaalreaalsusseadme.

Foto: Kalev Lilleorg