Ilu ja mood

Kuidas puhkusel hea välja näha 

Piret Parik, 8. juuli 2016, 04:00
«Tavaliselt mõtlen ma hoolikalt läbi, mida kaasa võtan, et kõik ikka kohvrisse mahuks,» ütleb lauljatar Elina Netšajeva. Foto: Teet Malsroos

Kuigi puhkuse ajal on oluline end hästi tunda, tahab iga naine ka reisil või maakodus hea välja näha. Sellepärast tasub läbi mõelda, mida kodust lahkudes kaasa võtta ja mis on parem kappi jätta.

"Klassikatähed 2014" finaali jõudnud laulja Elina Netšajeva sõidab iga paari kuu tagant välismaale, vahel vaid paariks päevaks, vahel mitmeks nädalaks. Neiu peab ennast päris osavaks pakkijaks, eriti kui ta peab lisaks igapäevastele asjadele mahutama väikesesse kohvrisse ka esinemiskleidid ja -kingad. "Pean hoolikalt läbi mõtlema, mida kaasa võtta, et kõik ikka kohvrisse mahuks ja see mulle liiga raskeks ei läheks," ütleb Elina.

Seoses esinemisriiete ja kortsuvate rõivastega on lauljataril oma nipp. Nimelt võtab ta mõne kortsumatust materjalist riideeseme ja keerab selle rulli ning omakorda selle ümber keerab ta kleidi. Nii ei teki kortse, lisaks jääb kokkukeeratud ese kompaktne ja ei võta palju ruumi. Samuti üritab Elina komplektid igaks reisipäevaks läbi mõelda nii, et kõik riided sobiksid samade jalatsitega ning et kõike saaks omavahel kombineerida.

Samal teemal

11. november 2016, 15:30
Seitse märki, et oled oma hügieenilisest huulepulgast sõltuvusse sattunud
23. september 2016, 10:10
Kiire ja lihtne test: millises seisukorras on su juuksed?
31. august 2016, 11:10
Soovid säravat nahka? Järgi neid seitset reeglit!
18. juuli 2016, 11:45
Armastad plätusid kanda? Ole ettevaatlik - need võivad su tervist kahjustada!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee