Ilu ja mood

GALERII | Kaubamaja tutvustas kevadmoodi (5)

LISA KOMMENTAAR

eid 17. märts 2016 00:31
igaastast moodi määrab käputäis tegelasi, kelle loodud suund määratakse allapoole holoppidele, kes siis tegelevad mainekujunduse suundade PR-iga ,kuniks kujuneb " selle kevade" selle suve" jne. "selle aasta" mood mida pidevalt promotakse "tipus olevate moeloojate" kollektsioonide kaudu ja siis nn. " pööbel" suu ammuli loeb "viimast" moodi populaarsetest saitidest ja paberkanjatest ning jälgib keel tilkumas moekanalitest ja rikkamad moeetendustest., kogu koore lõikab see "käputäis" kes kerges " kanepiuimas" otsustas kuskil saarerannas lõbusalt kokku leppida, et järgmise aasta "mood" sisaldab seda, seda ja seda ja kogu "progressiivne" maailm järgneb sellele ning rahavood ei katke kunagi
mood 16. märts 2016 19:46
Teen oma kaltsukoti lahti ja mis ma näen: kõige moodsamad rõivad! Küll ma olin õnnelik :-D
appi 16. märts 2016 19:09
kelle jaoks nii jubedaid asju välja mõeldakse :S
hihii 16. märts 2016 18:56
tundub, et sel kevadel ei tohigi nalja visata nende inimeste üle, kes kannavad sandaale ja põlvini sokke. tuleb välja, et hoopis kõige moodsamad tegelased tänaval.
sa ei teadnud? 16. märts 2016 22:12
Loomulikult võib sokke ja sandaale kanda. 40 aastast meest vaadataks viltu, aga moekalt riides 20-aastane ilus pikk sale naine, kel jalas sokk ja sandaal ei ole üldse kole vaatepilt. Elu ongi ebaõiglane.