Inimesed

Hendrik Sal-Saller: Olin sunnitud tegema kõrvalt muud tööd 

Greta Kaupmees, 11. märts 2016 13:43
Foto: EERO VABAMÄGI
Kõrvus kõlab Smilersi lugu, kui ootan Kadrioru kohvikus intervjuud Hendrik Sal-Salleriga. Olen saabunud varem. Hendrik tuleb minuti pealt õigel ajal. Ta tellib cappuccino ja kiidab kohviku head muusikavalikut.

Hendrik tähistas 31. jaanuaril oma 50 aasta juubelit. Viis eksklusiivset sünnipäevakontserti “Intervjuu iseendaga” Tallinnas, Tartus, Pärnus, Jõhvis ja Viljandis olid kõik välja müüdud. Smilers teeb sügisel lisakontserdid.
Hendrik on muusikute perre sündinud, muusika keskel kasvanud, muusika on tema suurim kirg ja armastus. Mees on juba üle poole oma elust laval olnud. Ta on mänginud ansamblites Generaator M, M.O.T.T., Golem, Vanemõde, Ba-Bach ja Smilers. Viimases juba aastast 1993.

On olnud ka raskeid aegu?
Muidugi on. Olin sunnitud tegema kõrvalt muud tööd, sest mänge nii palju pole. Õnneks olen saanud teha alasiseseid asju ja tänu sellele omandanud oskusi, millest on metsikult kasu. Nüüd tean selles bisnises iga lüli. Olen õnnelik, et olen saanud teha seda, mida tahan. Mul on alati olnud kirg teha muusikat. Vanemad oleksid võib-olla oodanud klassikalise poole meest, aga sattusin teisele rajale.

Loe edasi värskest ajakirjast Naised!

Samal teemal

18.11.2016
Hendrik Sal-Saller: juba kesklinna koolis esineda oli poisikesena nagu Ameerikat vallutada
11.03.2016
Avesta 11. märtsil: Määritud riided näitavad vaimset ebapuhtust
11.03.2016
Modellisaate finalist Antonio Sebastian Kass: olen oma kirega üsna kimpus
11.03.2016
PILTUUDIS | Millega tegeleb Anu Saagim?

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee