Suhted

Sellised ongi tulevikukondoomid! (6)

Õhtuleht.ee, 27. jaanuar 2016, 16:58
.Foto: Vida Press
Tulevikukondoomid on kõike muud kui need, millega tänapäeval harjutud ollakse. Olge valmis näiteks värvi muutvate kondoomide tulekuks!

Juba mitu aastat on teadlased ja innovaatorid teinud koostööd kondoomide arendamisel. 2013. aastal toetas Bill ja Melinda Gates'i nimeline fond 11 uuenduslikku kondoomi prototüüpi, mis tähendab seda, et tulemas on terve rida seninägematuid kondoome, kirjutab Women's Health Magazine.

Samuti on tulekul ka hüdrogeelkondoom, ehk siis kondoom, mis on valmistatud peamiselt veest, mida hoiavad koos molekulaarahelad, mida nimetatakse polümeerideks. Sellist kondoomi on pea võimatu katki teha, mis välistab katki läinud kondoomist tingitud rasedused ja suguhaigused. Samuti on selline kondoom ka palju õhem ning mugavam.

Nende kõrval on töös ka kondoom, mis võitleb AIDSI vastu. Tegemist on sarnase hüdrogeelkondoomiga, mida on täiustatud taimsete antioksüdantidega, millel on AIDSI vastu võitlemise omadused. See tähendab seda, et isegi kui kondoom läheb puruks, siis antioksüdandid ei lase viirusel paljuneda. 

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee